Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Piękny dzień, kiedy w końcu uwalniam się od Windows Phone. :D

 

 

http://www.linkdecode.com/wp-content/uploads/2015/06/Sony-Xperia-M4-Aqua.jpg

 

 

 

Pierwsza zawiecha + nagrzewanie się telefonu i od razu go oddawaj tam gdzie kupiłeś żądając wymiany na inny albo zwrot gotówki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pierwsza zawiecha + nagrzewanie się telefonu i od razu go oddawaj tam gdzie kupiłeś żądając wymiany na inny albo zwrot gotówki.

Telefon dostałem przy okazji podpisywania nowej umowy. Z nagrzewaniem się pogodziłem jaszcze przed kupnem. :P

Na telefonie praktycznie nie gram w nic bardziej wymagającego od Angry Birds, więc problem ten nie powinien być tak dotkliwy. Bardziej mnie martwi ilość pamięci.

Link to post
Share on other sites

M4 Aqua ma tendencję do zawieszania się na amen i wtedy:

- rozładuje się do zera i może jakimś cudem będzie dało się ją naładować od nowa,

- pomoże reset przyciskiem pod klapką karty pamięci.

W trakcie tego, obudowa nagrzewa się do takiego stopnia, że ledwo można telefon dotknąć.

 

Jeżeli nie zawiesił się w ciągu pierwszych dwóch dni to będzie działać.

Link to post
Share on other sites

@up - coś w tym jest.

Mojej kumpeli się naprawdę nieźle nagrzewał i po prostu wyłączał, mimo iż bateria była w jakimś stopniu jeszcze naładowana.

Był w serwisie i w końcu chyba wymienili płytę główną i na razie jest spokój.

Teraz szef sobie wziął w abonamencie taką i jakoś szybko mu schodzi bateria :/

Link to post
Share on other sites

Na razie ja sobie zostawię, bo jako jedyna spełniała wszystkie moje wymagania. ;)

No i dokupiłem szkło na ekran, nie toleruje nawet najmniejszych rys na wyświetlaczu, a I zawsze to plus w razie ewentualnej sprzedaży.

Na razie mnie tylko denerwują animacje, które powodują, że system nie wydaje się tak responsorywny jak WP (wie ktoś, jak wyłączyć powiększanie naciśniętej litery na klawiaturze?).

Link to post
Share on other sites

 

 

wie ktoś, jak wyłączyć powiększanie naciśniętej litery na klawiaturze?

Powinno być w ustawieniach klawiatury.

 

 

 

tylko denerwują animacje, które powodują, że system nie wydaje się tak responsorywny jak WP

Wlatujesz w ustawienia, informacje o urządzeniu, kilkanaście razy "tapiesz" szybko w "numer wersji", uruchomisz wtedy tryb programisty. Dajesz wstecz, szukasz w ustawieniach tego trybu, włączasz go i szukasz opcji trzech ustawień:

"skala animacji okna"
"skala animacji przejścia"

"skala długości animacji"

 

Wszystkie zmniejszasz na 0.5 lub na 0.

 

Powinno być lepiej ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...