Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Lubie Cie okar, ale jak tak czasem czytam te wstawki o zbieranych wersalkach, ekranach przeplatanych przez setki dolarów z giełdy to od tego dysonansu wymiotuję sobie delikatnie do buzi.

 

Ja rozumiem, że przeczytałeś mnóstwo fajnych książek od specjalistów z dziedziny american dream, w których to zapewne piszą, o kreowaniu swojego sukcesu, szanowaniu każdego grosza, mądrym inwestowaniu i nie wydawaniu pieniędzy tam gdzie nie potrzeba, ale na miłość boską nie rób z siebie dziada. Raz podsuwasz tu wszystkim pod nos dzienne przychody na $3000 a zaraz pokazujesz swój dylemat nad wyborem wystawionej na dwór wersalki której nie chciał jakiś murzyn z bloku przy boisku na którym teraz stoi.

 

Jesteś odpowiedzialny facet, idź kup sobie ekran na który zapracowałeś, a powystawiane za darmo sprzęty zostaw tym co nie mają już 8 ekranów pozapychanych wykresami. No offense, to tylko taka moja skromna opinia.

 

 

 

przeciez on nawet nie rozumie tych wykresow :D

 

to tak samo jak za dzieciaka pamietam, ojciec nakupowal kumplowi oryginalnych ciuchow adasia, korki, ochroniacze, you name it, a on nie potrafil pilki kopnac a my w korkotrampach za 15zl gralismy :D

 

okar19 kreujesz sie na wielkiego biznesmena i myslisz ze za 10 lat na swoim jachcie bedziesz wspominal jak to wygrales z hejterami i osiagnales sukces. JEdnak jesli do tej pory nie nauczyles sie pokory (i nie zanosi sie zebys sie nauczyl) to predzej Cie widze z gigantycznymi dlugami, bo to co robisz nie ma zadnego pokrycia z wiedza finansowa, to tylko czysty hazard.

 

Ale po co ja o tym pisze, nikt Ci tego nie wbije do glowy bo masz klapki na oczach i bedziesz musial sie sam o tym przekonac. Oby predzej niz pozniej, szczerze Ci tego zycze.  

Link to post
Share on other sites

przeciez on nawet nie rozumie tych wykresow :D

Następnym razem postaraj się bardziej, troll powinien być niewyczuwalny.

 

bedziesz wspominal jak to wygrales z hejterami i osiagnales sukces.

 

Do tej pory spotkałem się tylko z jednym. Jesteś nim ty.

 

Twój ból du*y czuję już od dawna i nawet nie zamierzam z tobą dyskutować.

http://forum.benchmark.pl/topic/196390-czy-warto-jest-inwestowa%C4%87-w-z%C5%82oto/?do=findComment&comment=2012066

http://forum.benchmark.pl/topic/2183-z%C5%82ote-my%C5%9Bli-forum/page-390?do=findComment&comment=1996162

Edytowane przez okar19
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Fortunetly zabronisz mu marzyć? :D wydaje Ci się że jakąś wyrocznią jesteś ? :P nie tędy droga Panie

Nie chce robić ogólnoforumowej dyskusji ale chłopak wziął sprawy w swoje ręce , chyba raczej nic nikomu nie ukradł, gra na swoje konto więc niech próbuje bo to jego życie , jego dream, jego bajka.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

JEdnak jesli do tej pory nie nauczyles sie pokory (i nie zanosi sie zebys sie nauczyl) to predzej Cie widze z gigantycznymi dlugami, bo to co robisz nie ma zadnego pokrycia z wiedza finansowa, to tylko czysty hazard.

 

Z jednej strony rozumiem ten ból du..y, bo okarowi się udaje i przygarnia fajne sumki, a poczciwy polaczek musi swoje 3 grosze wcisnąć. Z drugiej strony ten temat jest jedną wielką wystawą z pucharami. Każdy chwali się swoimi, im większy tym lepszy.

 

Wiedza jest po, aby zminimalizować hazard, ale widać, że pojęcia o tym chłopie nie masz i chyba też dlatego takimi rzeczami się nie zajmujesz, bo byś popłynął.

 

okar skromny nie jest to też trzeba przyznać :P

okar19 kreujesz sie na wielkiego biznesmena i myslisz ze za 10 lat na swoim jachcie bedziesz wspominal jak to wygrales z hejterami i osiagnales sukces. 

 

Ty chcesz żeby splajtował, ja mu życzę sukcesu, taka różnica...

Edytowane przez FeX
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Pomysłów miałem wiele, nie wszystkie były trafione, więc w końcu straciłem cierpliwość i po prostu podpytałem co by się rodzicom przydało. Także poprzednie pomysły odkładam do szuflady, a taki oto zestaw skomponowałem na rocznicę ślubu rodziców ;) Mam nadzieję, że udany.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160118/424a5b5965dae71468ac16d32185985e.jpg

 

Mam ten grill elektryczny kupilem miesiac temu *****ista sprawa tylko jak ja robie np piers z kurczaka to przyprawiam dopiero jak sie mieso biale robi bo tak ma za duza moc jak dla mnie i wszystko przypala xD

 

://Nie cytuj fotek.

Skeeper.

Edytowane przez SKEEPER
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...