Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Podobnie jest z sidewinderem. Tanie klawiatury robią o wiele lepsze, niż te drogie. ;/

 

Żebyś wiedział, drogie nie znaczy ze lepsze.

Ja osobiscie posiadam X6 sidewindera i nie jestem z niej az tak bardzo zadowolony.

Szybko sie brudzi,do pisania to juz siada, trzeba w nia tak pizgac ze.....zero gamingowych klaw.

Link to post
Share on other sites

Tanie klawiatury robią o wiele lepsze, niż te drogie.

Mam sidewindera juz dlugi czas i smiga naprawde zacnie i nic sie nie starlo, musiales miec pecha, juz rozmawialismy na ten temat kiedys, nawet zdjecia pokazywalem.

 

Szybko sie brudzi,do pisania to juz siada, trzeba w nia tak pizgac ze

No daj spokoj, masz 2 M wzrostu i wazysz 30KG ze tak Ciezko Ci to wciskac? :)

Link to post
Share on other sites

Żebyś wiedział, drogie nie znaczy ze lepsze. Ja osobiscie posiadam X6 sidewindera i nie jestem z niej az tak bardzo zadowolony. Szybko sie brudzi,do pisania to juz siada, trzeba w nia tak pizgac ze.....zero gamingowych klaw.

Też mam tego Sidewindera. Klawisze czasami potrafią się zablokować. Jak się wciska kilka na raz, to też jakieś cyrki się dzieją (może zależy to od gry?). Najgorsze, że klawisze bardzo się wycierają. U mnie nawet Z i C są mocno starte.

Link to post
Share on other sites

Też mam tego Sidewindera. Klawisze czasami potrafią się zablokować. Jak się wciska kilka na raz, to też jakieś cyrki się dzieją (może zależy to od gry?). Najgorsze, że klawisze bardzo się wycierają. U mnie nawet Z i C są mocno starte.

Od kucania i padania w bfie?? xD

 

Następną jaką będę patrzył to saitek cyborg v.7 :) Kumpel ma też już ponad rok i zero śladów użytkowania ;)

http://www.cyborggaming.com/prod/v7keyboard.htm

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...