Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

do pracy się nadaje dlatego został

 

Wykonujesz przy komputerze jakąś czynność, za którą otrzymujesz od niespokrewnionej osoby lub instytucji wynagrodzenie ? 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/xOsWzJB.jpg
Czesiu a ja wolę ten, nie pokażę całego bo za dużo tajnych danych na biurku leży.
@Nowaj: czesiu zbiera nim ogórki, bo przy kompie raczej by patrzył tylko w ciemność bo nie umie włączyć %-)

Edytowane przez gogo3000
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Chociażby taki ... Dla druzgoczącej różnicy cenowej ot to

http://sishardware.com/imgs/a/b/i/j/q/aoc_27__ultra___thin_led_ips_monitor___i2769vm___ultra___narrow_bezel___5ms_5_lgw.jpg

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chcesz kłócić się na argumenty? Brak regulacji i pivota, i paru dodatkowych funkcji, które posiada mój monitor dyskwalifikuje twoją propozycję. Dziękuję dobranoc.
Czesław czyżbyś zgasł że edytujesz posta? Dodatkowe funkcje i ogólnie lepsza jakość są warte dodatkowej ceny.

Edytowane przez gogo3000
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Czesiu wiem że w twoich czasach nie było takiego sprzętu, ale dlaczego tak się mądrzysz skoro się nie znasz?
endoftop
Oj widzę że czesio poszedł spać bo na sprawdzian z przyry musi się jutro uczyć!

Edytowane przez gogo3000
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Po co mam się kłócić z osobą która jako swoich argumentów używa rzeczy które są tak mało istotne że nawet nie warte wzmianki, profesjonalne monitory posiadają takie funkcje regulacji, zresztą trzeba było kupić monitor z wyższą rozdzielczością a nie taką tandetę że tak powiem za prawie dwa klocki ... 

Do domowego użytku fhd starczy ale by kupować do czegoś więcej 27 cali i to w fhd? ... 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Dobrze, pokaż mi wreszcie profesjonalny monitor w tej cenie i z wyższą rozdzielczością. Nie mogę się doczekać.
Dobrze że odpisałeś bo myślałem że mama wyłączyła Ci prąd bo późno.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Up
Zgadza się, ale... no ile można... cały czas to samo...

 

czesiu zbiera nim ogórki,

 

Oj widzę że czesio poszedł spać bo na sprawdzian z przyry musi się jutro uczyć!

 

Dobrze że odpisałeś bo myślałem że mama wyłączyła Ci prąd bo późno.

 

Żeby nie robić już i tak sporego off topu, to kupiłem dziś Red Bull'a i paluszki rybne. I... zaliczyłem sesję bez żadnej poprawki :D (musiałem się pochwalić całemu światu :rotfl: - bo to pierwsza taka sesja na dziewięć, które miałem okazję przeżyć)
 

 

Przestancie juz z tymi gunwoburzami pt. czesiu vs swiat bo to sie nudne robi.

:peace:

Miłego wieczoru wszystkim, którzy jeszcze nie śpią, a tym, którzy już zamknęli oczy życzę miłej soboty! :)

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Hehe, gratki :D
Jasne! Tylko trzeba zmienić czerwiec na luty i będzie gitarka!


http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201209/1346977889_by_denverostatnidinozaur_500.jpg?1346977889

 

 

Albo jako naczelni lordowie szarpniemy się na jakieś custom'owe napisy :menda:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...