Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Matura za 73 dni  :cry:  :cry:

 

Jak zdajesz rozszerzoną matmę, to rozejrzyj się za zbiorami zadań Andrzeja Kiełbasy. W tym roku niby nowa matura, ale co rok to wydają, więc na pewno będzie miał zagadnienia, które nie były w poprzednich częściach :P

Link to post
Share on other sites

Jak zdajesz rozszerzoną matmę, to rozejrzyj się za zbiorami zadań Andrzeja Kiełbasy. W tym roku niby nowa matura, ale co rok to wydają, więc na pewno będzie miał zagadnienia, które nie były w poprzednich częściach :P

Z rozszerzonych zdaję: matematykę, fizykę i angielski :) Mam jego zbiory oraz te z podkowy + zrobiona większość matur 5 lat wstecz. Mam nadzieję, że wynik będzie niezły  8-)

Policz całkami, teraz to jest banalne :P każde pole można tym policzyć, i to znacznie szybciej niż tym co uczyli w LO. 

Gdyby jeszcze klucz mi na to pozwalał...

Edytowane przez mi96
Link to post
Share on other sites

Z rozszerzonych zdaję: matematykę, fizykę i angielski :) Mam jego zbiory oraz te z podkowy + zrobiona większość matur 5 lat wstecz. Mam nadzieję, że wynik będzie niezły  

 

80% + bez problemu zrobisz, jeśli przerobisz ze zrozumieniem większość zadań :P

Link to post
Share on other sites

 

 

Policz całkami, teraz to jest banalne

 

Biorąc po uwagę, że co chwile jarasz się tym jak to strasznie całki liczysz, odnoszę wrażenie że albo tylko coś tam o tym kiedyś słyszałeś, albo siekasz ostro ∫xdx czy też ∫e^xdx...

 

Serio rachunek całkowy to nie jest jakaś turbo wyższa matematyka...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
"Serio rachunek całkowy to nie jest jakaś turbo wyższa matematyka..."

całkowicie się zgadzam

Rzekłbym nawet więcej , jak poznasz sposoby rozwiązywania całek to potem jedziesz wszystko z klucza , ot wystarczy stosować pewne triki i wszystko leci po kolei

Wiadomo każdemu co innemu leży i łatwiej /trudniej opanować dany materiał

Ja znowu nie cierpiałem planimetrii i chociaż to w sumie nie było trudne to jak dostałem zadanie na maturze pokręciłem nosem

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...