Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Właśnie Biafra, jak to u Ciebie działa, masz je w Quadzie? Jak taktowane masz te ramy i z jakim CL?

 

Ogólnie to sam chciałem brac Vengeance, ale w podobnej cenie pojawiły się predatorki. Zobaczymy natomiast czy 3000MHz jest warte CL15.

 

Miał też być Kraken X61 ale wykupili przez święta no i witamy H105.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w Biedrze wyprzedawali towar i wyrwałem ostatnią sztukę :)

Podgrzewacz pod kubek.

http://www.adforce.pl/wp-content/plugins/produkty/images/PT/56-1107318.jpg

 

Bym zapomniał :D

Dodatkowo jest opcja HUB USB.

Są dwa USB, trzecie USB do zasilania (też działa jako HUB) oraz czwarte miniUSB również jako zasilanie.

W zestawie kabel miniUSB-USB.

Edytowane przez Johny3
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Trudno powiedzieć. Musiałbym mieć ten sam cydr w butelce. Voltarz sprawia, że ma nieco inny posmak. Rzekłbym nawet, że czuć nutę goryczki ale mnie się pije lekko. Na jakieś ognisko/plażing smażing jak znalazł :) Problem w tym, że akurat ten cydr potrafi podobno sieknąć :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Trudno powiedzieć. Musiałbym mieć ten sam cydr w butelce. Voltarz sprawia, że ma nieco inny posmak. Rzekłbym nawet, że czuć nutę goryczki ale mnie się pije lekko. Na jakieś ognisko/plażing smażing jak znalazł :) Problem w tym, że akurat ten cydr potrafi podobno sieknąć :D

Oj, sieka i to porządnie ^^ Roznica jest taka, ze to bardziej smakuje jak słabe wino niż nasz cydr. W Anglii usłyszałem jak mówią na to wine cider i rzeczywiście cos w tym jest.

 

Bez offtopu, WD Green 2tb, na magazyn

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...