Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ja osobiście szukałbym M52B28. Z resztą mam nadzieję, że moim kolejnym samochodem będzie E36 328 Coupe bo to taka zajawka jeszcze z czasów kiedy byłem gówniarzem ;) Ale z uwagi, że sporo dołożyłem do obecnego wozidła to zmuszony jestem jeszcze przez jakiś czas go eksploatować. Tak czy inaczej uważam, że bawarki są godne uwagi nawet te starsze :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na pewno jest wiele teoretycznie lepszych pojazdów. To tylko spełnienie jakiś młodzieńczych mrzonek :) Może to będzie objaw jakiejś przesady ale jak zaryczy rzędowa szóstka z BMW to jest gorąco. Kumpel ma E39 dwulitrowy 150 KM. Moim zdaniem za słaby do tego samochodu ale jeździ się mimo wszystko bardzo przyjemnie tym bardziej, że auto jest zadbane.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jestem zrażony do Audi. Od obsługi w salonie, przez serwis i to co miałem. Nie odpowiada mi zupełnie ubieranie w drogie, pseudo prestiżowe piórka aut VW.

 

Nie znam się na motoryracji, znam się na swoim guście. Wsio.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Bigi źle,primo 2.0d słaby motor od Audi,wystarczyło poczytać fora.Znam bolączki tego motorka.Nie miej jednak,kwestia wyglądu,moim zdaniem A4B8 miażdży BMW,i tu nie ma opcji o wyglądzie,jeździłem  dużo E91 i to normalny samochód.Wiem że Ty masz mocny sprzęt ale z porównaniem z S4 to BIEDA.

Link to post
Share on other sites

Napisanie, że E92 ? z 306 konnym silnikiem przy S4 to bieda jest lekką przesadą :P Bo stylistycznie to myślę, że jest na odwrót choć bądźmy szczerzy. To przecież kwestia tylko i wyłącznie gustu. Zarówno BMW jak i AUDI może się podobać. Przez samą zmianę mapy w 335i można wyciągnąć bez żadnych trudności ok 360 KM i wtedy taka 335i jest niewiele słabsza od M3 E92 ;)

Edytowane przez Fikuzi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U mnie w E46 Touring (1650kg) motor M57TU daje radę. Teraz mam nowy intercooler, wycięte katalizatory oraz zrobiony program.

 

 

M52B20, ale mam plan go uturbić.. zobaczymy jak to wyjdzie. :D

 

Sony, co do uturbiania M52B20 to jest troszkę roboty. Nie mówiąc już o wkładzie pieniężnym.

Nie wiem, czy lepiej nie wrzucić M52B28....

Edytowane przez nissky
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...