Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Też poszło zamówienie na to MSI.

 

 

W komputroniku za 190zł

 
 
Zobaczymy czy nie anulują.

 

 

Zamówiłem wczoraj - dziś zaproponowali możliwość zamiany na ITX - MSI B85  za 199zł - bo Z87 muszą "sprowadzić" i jak im się nie uda to nie zrealizują tego zamówienia :) 

Link to post
Share on other sites

"Evy" zdradzone z "Zotakiem"

Jak mogłeś! ;)

 

A tak na poważnie Szariku, czytałem wcześniej o tej karcie przy okazji szukania odpowiedniego modelu dla mnie. Strasznie wysokie taktowania, ale recenzenzi trochę marudzą na ten model.

Link to post
Share on other sites

 

 

Faktycznie - to ma sens. Dopłać 5 dych po to, żeby mieć "fajniejszą" podstawkę, na którą tak naprawdę spoglądasz tylko raz - przy podpinaniu jej do monitora.
 

Jej stylistyka jest lepsza, a gdy jest ciemno może się wydawać jakby monitor unosił się w powietrzu ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

jest lepsza

 

Twoim zdaniem.

 

 

 

może się wydawać jakby monitor unosił się w powietrzu

 

Osobiście nie chciałbym takich atrakcji, a dopłacanie do nich to już w ogóle absurd.

 

xD 


 

 

kupiłem.

 

Powodzenia!

 

Na mnie takie "gadżety" kompletnie nie działały, a na myśl o Nicorette do tej pory mam ciarki - bleh!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

może się wydawać jakby monitor unosił się w powietrzu ;)

 

 

Za to 5 dych masz 2 możliwości:

1) kupujesz za 3 dyszki zielone i nie tylko monitor unosi Ci się w powietrzu

2) za 5 dyszek kupujesz uchwyt VESA i Twój monitor unosi się w powietrzu przez cały czas.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@chudy

 

Przy desmoxanie 2 razy rzuciłem palenie na kilka miesięcy.

Mnie i kilku znajomym pomógł w 100%

 

Ważne abyś trzymał się zaleceń w ulotce. Przez pierwsze 5 dni brania można palić ale 4 i 5 dzień to już tylko z przyzwyczajenia będzie się chciało.

 

Powodzenia

Edytowane przez DarkFalcoN
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

recenzenzi trochę marudzą na ten model

Zgadza się acz opinie są i też trochę podzielone. W dniu premiery karty podobno były masakryczne problemy z oprogramowaniem Zotaca. Ostatnia aktualizacja biosu i firestorm poprawiła z tego co wyczytałem cyrki z limitem napięcia dla rdzenia. Zobaczę jak będzie, spaślak wpadnie w moje ręce gdzieś pod koniec następnego tygodnia.

Link to post
Share on other sites

Robicie konto na wish.com, wchodzicie z tego linka https://www.wish.com/shopping?credit=547b11fa21a863742f000e9f(nie wiem czy ktoś na tym linku zbiera profity, pewnie tak - nie wnikam) i mamy rabacik ok 17zł na produkty. Bierzemy w sumie cokolwiek za ok 2dyszki i możemy wykorzystać kod rabatowy - ja wziąłem 5m ledów. Przy płaceniu kod sam się uaktywnia (przynajmniej u mnie) i płacimy praktycznie tylko za wysyłkę, wyszło 4zł z groszami. 2-3 tygodnie czekania, myślę że warto.

 

LEDy brałem te https://www.wish.com/c/5438f2264e06d50e803a9d98(mocniejsze), za 15zł są słabsze https://www.wish.com/c/5438f18d4e06d50e743a9d4f

 

Enjoy.


Zapomniałem, rabat nie obniża kosztów wysyłki - tylko produkty

Edytowane przez cocaine01
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...