Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@mst  nie rozumiem po co od razu mu cisnąć, bo kupił buty, które dla Ciebie są brzydkie.

Jak chce to niech nosi takie buty, nikt mu nie zabroni. Nie wiem w czym widzisz problem.

Chłopcze złoty, przecież ja nikogo nie cisnę. Jego buty, jego sprawa. Przeprosiłem za pomyłkę.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Duże jak na kobietę. Moja żona ma takie same, rozmiar 38.

:menda:

 

 

 

Facet i buty w kwiatki/wzorki hahaha  :D

Mało w życiu widziałeś. Regularnie widuję na uczelni gościa, który nosi różowe glany, takie rzeczy jak buty w kwiatki u faceta już dawno przestały mnie dziwić :P

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Ja wole cos pomiedzy lakierkami a sportowymi. Wygodne, trwale i do tego ladne. Niestety ciezko mi na ogol tego typu buty dorwac wiec sila rzeczy chodze po 2/3 lata w jednych niemal non stop (i mimo tego sie nie rozlatuja i ciagle jako tako wygladaja). Wpierw mialem Ryłko, potem Martinelli, a teraz Wojasa. Mimo ze nie bylem do tej firmy przekonany to buty wygodne. Zobacze za rok czy dwa czy sie nie rozleca :)

 

http://wojas.pl/public_html/live_shop/wojas/site/files/product/main_img_12462.png

Edytowane przez verul
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Popieram przedmówcę też takie kupuję niestety zawsze mam ten sam problem ,

Przecieram je na wysokości poduszki pod drugim palcem.

Zawsze tak samo, zawsze w tym samym miejscu... chyba chodzić nie umiem :D

Wczoraj akurat wyrzuciłem do śmieci kolejną parę...

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Ja wole cos pomiedzy lakierkami a sportowymi. Wygodne, trwale i do tego ladne. Niestety ciezko mi na ogol tego typu buty dorwac wiec sila rzeczy chodze po 2/3 lata w jednych niemal non stop (i mimo tego sie nie rozlatuja i ciagle jako tako wygladaja). Wpierw mialem Ryłko, potem Martinelli, a teraz Wojasa. Mimo ze nie bylem do tej firmy przekonany to buty wygodne. Zobacze za rok czy dwa czy sie nie rozleca :)

 

Nie bardzo.

Ani do garnituru, ani do bardziej eleganckich jeansów.

Takie homo-niewiadomo. 

 

Do niczego by mi nie przypasowały.

 

Nadto im więcej butów w garderobie tym lepiej. Ja noszę osobne do garnituru, osobne do jeansów na co dzień, osobne na zimę i wreszcie glany poniżej kostek - bo lubię. :)

Link to post
Share on other sites

Ani do garnituru, ani do bardziej eleganckich jeansów.

Jeansy to spodnie robocze, one z elegancja nie maja wiele wspolnego. Do garnituru sa lakierki, a do calej reszty te. Jedyne spodnie do ktorych nie pasuja to krotkie spodenki letnie albo dresy, do nich lepiej zakladac typowo sportowe.

Przecieram je na wysokości poduszki pod drugim palcem.

Jak nosilem na codzien sportowe to na ogol predzej czy pozniej robila mi sie dziura od palca na gorze. Odkad nosze skorzane nic sie z nimi nie dzieje. Raz mi sie jedynie przetarla wkladka w Ryłko i sie rozkleily, ale naprawili, wymienili na gwarancji i potem juz nic sie z nimi nie dzialo. Mam jedynie problem z tym, ze wiekszosc butow wyglada jak trampki, a ja wole cos bardziej eleganckiego co nie bedzie lakierkiem. W ogole faceci sa dyskryminowani straszliwie pod tym wzgledem. Do jakiego sklepu nie wejdziesz to buty meskie stanowia 10 - 20%, a reszta to kobiece. I wez tu cos wybierz... Wojas chyba jest nielicznym wyjatkiem pod tym wzgledem.

 

Zimowych butow nie nosze bo to nie ma sensu. I tak przez zaspy sie nie przedzieram, jade samochodem, a wiekszosc czasu siedze w pomieszczeniu ogrzewanym. Choc jakby zima zaskoczyla, to wyjscie awaryjne oczywiscie jest w postaci letnich butow w gory:

http://www.weld.pl/files/products/4055/normal/aku_cresta_1.jpg

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Jeansy to spodnie robocze, one z elegancja nie maja wiele wspolnego. Do garnituru sa lakierki, a do calej reszty te. Jedyne spodnie do ktorych nie pasuja to krotkie spodenki letnie albo dresy, do nich lepiej zakladac typowo sportowe.

 

Tja.

Może niegdyś jeansy były spodniami roboczymi.

Dziś to spodnie o bardzo szerokim zastosowaniu.

Chodzi się w nich do butów sportowych, zwykłych półbutów, a nawet do butów typowo garniturowych, czy mokasynów.

Jeansy można śmiało łączyć z krawatem, swetrem, kamizelką czy wreszcie marynarką.

 

Dlatego napisałem, że mnie osobiście takie buty by nie przypasowały do niczego. Do jeansów zakładam klasyczne półbuty z gore-texem, albo mokasyny. Zimą buty zimowe. Do tego sweter i koszula z kołnierzykiem, latem polo. 

:)

 

 

 W ogole faceci sa dyskryminowani straszliwie pod tym wzgledem. Do jakiego sklepu nie wejdziesz to buty meskie stanowia 10 - 20%, a reszta to kobiece. I wez tu cos wybierz... Wojas chyba jest nielicznym wyjatkiem pod tym wzgledem.

 

Proponuję parytety w sklepach obuwniczych!

Edytowane przez Gordon Lameman
Link to post
Share on other sites

Miałem raz Wojasa to powiem, że buty były nie do zajechania (nie żałuje wydania bodajże 239PLN )

Chodziłem chyba 4 lata aż żona wyrzuciła bo...zaczęły wyglądać na znoszone (zamsz się wytarł)

Swoje km zrobiły i szczerze to nie mogłem się z nimi rozstać bo były cholernie wygodne  :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...