Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Funkcjonariusze specjalnie szkoleni do jazdy takimi samochodami chyba w rok rozbili 20 sztuk tych Meganek, które zakupili. Wszyscy skarżyli się na tylne zawieszenia (a może jednak coś w tym jest?).

Chyba to ten "strzał" o którym pisałeś

http://www.elblag24.pl/fakty/83476-wypadek-policyjnej-quotmeganki-quot-po-poscigu-za-pijanym-kierowca.html

W pewnym momencie droga wewnętrzna zbiegła się z drogą numer E77 i na jej łuku - za wzniesiem - kierowca volkswagena wpadł do głębokiego rowu. Niestety nam też nie udało się zapanować nad autem i pościg zakończył się uszkodzeniem radiowozu.

Policyjne Passaty/Mondeo/Vectry nie przyciągają do siebie tak drzew.

 

EDZIA:

Byłeś szybszy :P

Link to post
Share on other sites

No chociaż nie poszli na dno sami, plama na honorze sprana.

A z innej beczki, jak się chłopaki skarżą to powinni zrobić z tym porządek - odsprzedać meganki, wywalić tego kto je kupił i zapewnić im bezproblemowe auta bo teraz to ni pieniędzy ni towaru a naród się śmieje, że policja to fajtłapy.

Link to post
Share on other sites

Małe sprostowanie:

- tym razem to nie byli policjanci z mojego miasta a z Pasłęka (nie daleko). Co do tych Megane to na prawdę bardzo szybkie małe autko a dodatkowo policyjne są jeszcze podkręcone o kilka kucy. Tu prowadzenie jedną ręką nie przechodzi bo rzuca się pod drodze jak wściekła.

Link to post
Share on other sites

a naród się śmieje, że policja to fajtłapy.

No ale co poradzić jak tak jest w rzeczywistości? Sam byłem świadkiem jednego takiego kwiatka jak na lekkim łuku drogi przy ~120km/h nie wyrobili i tył ich wyprzedził. Ale tak to jest jak się prowadzi jedną ręką na kierownicy a drugą na lewarku.
Link to post
Share on other sites

Skoro tak, to kto ich "przeszkolił".

Albo przeszkolili dobrze tylko po szkoleniu robią z siebie buffalo bill'a i prowadzą jedną ręką.

 

"No ale co poradzić"

Wszystko w tym kraju wymaga głębszej reformy której zapewne nie dożyjemy.

 

Dla mnie koniec offtopu, ostatnio nic nie kupuję bo na nic mnie nie stać :(

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

na lekkim łuku drogi przy ~120km/h nie wyrobili i tył ich wyprzedził.

Na autostradzie nie wrobić na łuku to jakaś oferma... albo zasrany pirat drogowy jeśli to nie była autostrada ani dwujezdniowa droga ekspresowa...

 

Wczoraj sąsiad z mojego konta zamówił pierwszego w życiu kompa. Całe 1.700 PLN za kompa z AMD A8 3870K + LCD + mysz i klawa ale tylko tyle kasy miał. Do neta i czasem do jakiejs tam gry niekoniecznie na pełnych detalach styknie.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Na autostradzie nie wrobić na łuku to jakaś oferma... albo zasrany pirat drogowy jeśli to nie była autostrada...

A to my mamy w kraju autostrady? Nie no, to była zwykła krajowa dwupasmówka w jednym kierunku.

 

Igoruss nie ma co narzekać, mnie jakoś szczególnie to nie przeszkadza. Nie wszystkie auta mają w tyłu wielozawias.

Link to post
Share on other sites

Co do umiejętności szybkiego i bezpiecznego prowadzenia samochodu lub w ogóle do prowadzenia samochodu przez naszą policję a szczególnie tych z mojego miasta to... lepiej nie komentować. Ten co rozbił pierwszą Megane ma też na koncie kasację samochodu oznakowanego a ostatnio widziałem jak na mieście wjechali "suką" w Passata, no nie wyhamowali chłopaki :D

Nie takie rzeczy się w Polsce klepało. Później będzie taki na allegro "bezwypadkowy, po kobiecie".

Oj "klepaków" jest u nas sporo i to szczególnie takich wariatów, przed zakupem swojej latałem po Polsce jak głupi oglądałem podobne ale każdy jeden coś miał malowane. Fakt, że jak zacznie się pokazywać właścicielowi co było robione to cena szybko spada w dół. Na jednym utargowałem prawie 5 koła ale co z tego jak cały bagażnik tak profesjonalnie pospawany i posklejany, że aż miło popatrzeć, prawnie jak by tak miało być seryjnie robione. A najgorsze, że ludzie zapewniają, że wszystko ok tylko normalne ślady użytkowania (jakieś ryski o obicia parkingowe) i człowiek jedzie te 300 kilometrów po to aby sobie popatrzeć i przejechać się.

Uczciwość ludzka nie zna granic...

Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...