Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Od czasu do czasu, zdarzy nam się wyskoczyć na zakupy na targ do Mysłowic lub też do Będzina, skąd przywozimy takie cuś

 

https://zapodaj.net/plik-yrbUosevMB

 

Są to wafle, pozyskiwane prawdopodobnie z jakiejś fabryki. Nic im nie dolega. Są jedynie połamane. Pakowane są w worki takie jak ten na zdjęciu (kosztuje około 6 zeta), lub w 2 a może nawet 3 razy większe (za około 12 zeta). Jeden minus - nigdy nie ma podanej wagi. Trzeba też mieć szczęście, żeby na niego trafić. Nie zawsze stoi. Ma też w ofercie wafle w kształcie miśków, jak i całe wafle (takie do przełożenia). My najczęściej kupujemy połamane.

  • Lubię to 3
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Tomi29 napisał:

@kazadan666 Ty to chyba nie masz co z pieniędzmi robić, masakrycznie dużo zakupów robisz

Ale to  jego sprawa  co  robi z tym ze już kiedyś pisał ze te zakupy to nie jego prywatne tylko  na firmę /dla klientów  także ten tego ..... xD

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, Tomi29 napisał:

@kazadan666 Ty to chyba nie masz co z pieniędzmi robić, masakrycznie dużo zakupów robisz

 

Jego sprawa na co wydaje, ludziom zawsze w tyłku nie pasuje, jak ktoś dużo kupuje i jak jeszcze są to rzeczy za jakieś większe kwoty, bo zaraz się wtedy zazdrość odzywa. 

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Andrew napisał:

 

Jego sprawa na co wydaje, ludziom zawsze w tyłku nie pasuje, jak ktoś dużo kupuje i jak jeszcze są to rzeczy za jakieś większe kwoty, bo zaraz się wtedy zazdrość odzywa. 

Moja wypowiedź nie ma nic wspólnego z zazdrością, posta napisałem pół żartem pół serio. Jeszcze chyba nikomu nic nie zazdrościłem.

Link to post
Share on other sites
W dniu 14.06.2024 o 11:55, Kapitan Jawor napisał:

Od czasu do czasu, zdarzy nam się wyskoczyć na zakupy na targ do Mysłowic lub też do Będzina, skąd przywozimy takie cuś

 

https://zapodaj.net/plik-yrbUosevMB

 

Są to wafle, pozyskiwane prawdopodobnie z jakiejś fabryki. Nic im nie dolega. Są jedynie połamane. Pakowane są w worki takie jak ten na zdjęciu (kosztuje około 6 zeta), lub w 2 a może nawet 3 razy większe (za około 12 zeta). Jeden minus - nigdy nie ma podanej wagi. Trzeba też mieć szczęście, żeby na niego trafić. Nie zawsze stoi. Ma też w ofercie wafle w kształcie miśków, jak i całe wafle (takie do przełożenia). My najczęściej kupujemy połamane.

Pamiętam coś takiego ale z miśków z kremem (okrawki brzegów).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Kolcobrzuch napisał:


Podpowiesz jak i skąd?

 

Kupujesz 24 miesiące Core i miesiąc Ultimate, po konwersji i zaznaczeniu płatności cyklicznych wychodzi 18 miesięcy Ultimate, ja nie zaznaczyłem cyklicznych i dostałem 17 miesięcy. Kupujesz klucze na enebie albo gamivo na rejon Indie, przy aktywacji kluczy włączasz vpn na Indie. 

 

Dokładny opis masz na xgp.pl

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 8.06.2024 o 07:05, fabiancol napisał:

Zestaw Gigabyte B650 EAGLE AX 

Ryzen 7 7800x3d 

Lexar Ares 2x 16gb 

Trochę się zeszło z uruchomieniem ale chyba będzie ok

 

 

Jednak nie udało się uruchomić... Płyta i proc poszły na zwrot. Najpierw zmieniłem płytę główną na Asrock PG Riptide b650e ale nic to nie dało. Zmieniłem też procka i komp ożył. Więc finalnie zamiast Gigabyte jest Asrock 

 

Compress_20240618_165450_0646.jpg

  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...