Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

41 minut temu, BlackCoffe napisał:

Robisz owocowe czwartki? :P :rotfl:

Jako miesięczny zdiagnozowany cukrzyk nie mam wyjścia musi być coś do podjadania w nocy jak cukier zaliczy glebę. A żona nie toleruje chrupania w nocy np. jabłka :)

 

 

 

image.thumb.png.58bb63415f3c98bd56def4af0857e91a.pngNa osłodę brzydkiej pogody :)

Edytowane przez kazadan666
  • Lubię to 4
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I jeszcze zmiana neta -> migracja z UPC (38,50 zł za 150 mbit na WiFi5 + 35 kanałów) do Play (45 zł za 600 mbit na WiFi6 + 35 kanałów). Czyli w teorii 4x szybszy net za +6,50 zł, szkoda tylko że żelbetowe ściany na mieszkaniu tłumią niesamowicie sygnał. Na nowym routerze i tak jest nieźle bo w moim pokoju biurowym z tych 600 mbit zostaje jakieś 300 - 350 (na starym routerze max 200 dolatywało) a pod ścianą gdzie stoi konsola bliżej 200 - 250. Są też martwe strefy na mieszkaniu. Próbowałem już wszystkiego, z PLC po przewodach elektrycznych mi leciało koło 80 mbit do pokoju, a na meshu na WiFi5 nie było martwych stref ale obcinało do około 200 mbit - tyle dolatywało do drugiej satelitki. Próba mesha na WiFi6 raczej nie wchodzi w grę bo koszty zabijają.

Link to post
Share on other sites



z UPC do Play

Zamienił stryjek siekierkę na kijek toż to to samo, tylko z inną nazwą
Miałem kiedyś reapetery z UPC i pomogło, (ale widzę, że w Play ich nie ma).
Natomiast dzięki indolencji UPC mam teraz Orange i jest o niebo lepiej. Mają lepszy sprzęt. I z Orange też mam reapeter i też dużo daje. Swoją drogą jeden z Orange robi tyle ile dwa z UPC i na dodatek transfer x2.
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...