Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

13 godzin temu, mlekolak napisał:

Ducati 848 Evo 2008 - przez przypadek, somsiad miał :D

 

Cytując "Pics or it didn't happen". W szczególności od świeżaka na forum.

Edytowane przez CrisPell
  • Że co, proszę? 2
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, CrisPell napisał:

 

Cytując "Pics or it didn't happen". W szczególności od świeżaka na forum.

 

Szczerze to nie rozumiem o co chodzi tobie:co:

3 godziny temu, mlekolak napisał:

Wróci od pana mechanika to będą :) Na razie mam swoje Kawasaki więc nie jest to priorytet ;) 

 

@CrisPell A jednak zrozumiałem, chodzi o zdjęcia.

 

 

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Tomi29 napisał:

 

Szczerze to nie rozumiem o co chodzi tobie:co:

 

@CrisPell A jednak zrozumiałem, chodzi o zdjęcia.

 

 

 

No wiesz gość 9 postów pisze, że za pół darmo zgarnął moto. No to ja w takim razie kupiłem bugati.

 

  

3 godziny temu, mlekolak napisał:

Wróci od pana mechanika to będą :) Na razie mam swoje Kawasaki więc nie jest to priorytet ;) 

 

Uwierzę jak zobaczę. Tia, bo żadnego motoru nie ma.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Nie lepiej w abo za 40zł?

Szczerze jakoś nie przepadam za gp, sama usługa spoko ale nie dla mnie. Jak już mam coś na oku do zagrania to wolę kupić albo kluczyk na pc albo płytkę na konsole ;) Tu miała być akurat wersja na PS4 bo miała fajnego steelbooka ale się spóźniłem a nie będę przepłacał januszom ponad 100zł extra żeby pocieszyć się steelbookiem :->

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 16.09.2023 o 19:08, Andrew napisał:

To ja mam tego Koenigsegg'a co rozjeżdża Bugatti w 0-400 ;D

Pokaż :D

 

A tak serio to kupiłem inną zabawkę która będzie ze mną przez następne 8 tygodni więc uj bombki strzeliłIMG_20230918_133623-01.thumb.jpeg.4a2143966323dd60c34a3db07e3187bf.jpeg

 

Ale jak już tak płaczecie to jak doczłapię się do garażu to podeślę Kawę, też piękna bestia :) 

 

ps. nie wiem jak to ustawić pionowo...

 

kawasaki1.thumb.jpg.ca614ef23a785cadeb5e01cd004d8399.jpg

kawasaki2.jpg

W dniu 16.09.2023 o 19:05, CrisPell napisał:

No wiesz gość 9 postów pisze, że za pół darmo zgarnął moto. No to ja w takim razie kupiłem bugati.

 

Gdzie ja napisałem że za pół darmo? poniżej ceny rynkowej, sprawdź sobie ile takie stare Ducati kosztuje, podpowiem że na OLXach pod 25k, jeżeli bardzo Cię to interesuje to dałem 22k, a moto kupione dlatego że mogłem i jest ładny, ale trochę do zrobienia w nim jest, klasycznie. Do dłuższego latania mam tą Kawę, jest to Z1000SX 2019, czyli sport-tourer z kuframi (jak wyżej, tylko na zdjęciu bez kufrów).

I ten gość co ma 9 postów chętnie by odzyskał swoje konto sprzed mniej więcej 12 lat, ale nie mogę się doczekać maila od administracji, ew jakby ktoś mógł pomóc z tym to prośba o priv ;)

Edytowane przez mlekolak
  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...