Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts




 
 
Przygotowania do wiosny. I jeszcze trochę mniejszych gratów ...
 
Kurka, zostawiłem dziś w sthilu prawie 20k plnów :wariat:
 
 


Traktorem do pracy będziesz dojeżdżał..... W sumie na wiosnę fajna opcja.

  • Lubię to 1
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites

Znam ten ból, przez lata trzeba było latać z kosiarką i to jeszcze bez napędu :-> albo kosa zwykła lub spalinowa xD I tak przeszło pół hektara trawy ze dwa razy w miesiącu, normalnie masakra. Od ponad 2 lat jest traktorek więc to jest niebo a ziemia 8-)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Odnośnie powyżej - dlatego mieszkam w bloku ;) poza tym mam alergię na trawę, potrafiłem być naszprycowany lekami a i tak się dusiłem w trakcie koszenia.

 

Znowu kontrowersyjna sprawa: w zasadzie nie kupiłem ale kupiono dla mnie do pracy, w każdym razie używam: Fotel Elzap Shine - póki co mega wygodny!

 

 

B9F433A1-1422-44F5-A468-298D916EC1FA.JPG

21E38EEF-DF74-4EA0-A1D6-687BC40DEBD3.JPG

  • Lubię to 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Cepheus119 napisał:

Odnośnie powyżej - dlatego mieszkam w bloku ;) poza tym mam alergię na trawę, potrafiłem być naszprycowany lekami a i tak się dusiłem w trakcie koszenia.

 

Znowu kontrowersyjna sprawa: w zasadzie nie kupiłem ale kupiono dla mnie do pracy, w każdym razie używam: Fotel Elzap Shine - póki co mega wygodny!

 

 

 

 

Też go mam i polecam!

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Są też zawieszki bez chemii, generujące ultradźwięki. Dla zwierząt i dla ludzi.
Syn na wakacjach poznał kolegę, który taką nosił i żaden kleszcz się do niego nie przyczepił, a Syn przywlókł jednego.
Razem biegali, więc chyba działa.

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, drVanSteiner napisał:


Razem biegali, więc chyba działa.

Raczej kwestia ... chybił/trafił

Jeden zagra w lotka i wygra ,drugi zagra i nic .

 

Jeśli chodzi o ludzi to na kleszcze ,komary tylko środki które  nakłada się na skórę (żele,spray ,krem)

 

Co do tych zawieszek dla  psów ... brat  dla swojego amstafa  takie kupował po 180zl za sztukę , bo często po lasach z nim łazi  to nie było wyjścia  zeby pies  nie miał kleszcza .A  hitem było już znalezienie  2 sztuk ... pod obrożą :D

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, ALF napisał:

Miałem ochotę na coś mocno słodkiego

38_article_62bec9868de46_article_day_v3.

Nie wiem czemu tak jest ale nawet jak nie jem nic słodkiego cały miesiąc i nagle najdzie mnie ochota i kupie taki batonik, to podbniebienie chce wyskoczyć z głowy i schować sie do szafy.

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...