Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

3 godziny temu, droid napisał:
Legendarna pasta? 

Nie  to nowa wersja legendy ,ta na swoją  opinie musi dopiero zapracować

 

Na black frajdaj   .pad do ps5  w NEONET .Sklep odradzam  bo do dzisiaj pada nie mam :/
0d79a967603902609681b0ffdd642cf6.jpg

 

Dla córki  pod choinkę  kredki i nowy tel w promce na Xkom

 

0681f28a66f21a2b4fbd06f7704ba18d.jpg74963b4a6370e46a27c8c2a0773685f0.jpg

 

 

 

Dla  syna  uzupełnienie kolekcji Playmobile ,ze straży pożarnej to ma już chyba wszystko ... chociaż ostatnio coś zaczyna nakręcac temat na jakiś  helikopter  straży :roll::D3948885d6125bcf6da6b2dd2720230a1.jpgfcfca60b22385b52cc3e29a345889f6c.jpg

Edytowane przez raiders
  • Lubię to 4
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@fabiancol

Ja to tylko do testów sobie wziąłem i już właściwie znalazł nowego nabywcę.

 

Ogólnie sprzęt bardzo opłacalny i funkcjonalny, BT, złącza cyfrowe (coax, optyk), wyjścia analogowe, do tego pilot.

Całkiem nieźle wykonany. Jeśli ktoś w ogóle nie ma żadnego lepszego źródła to jest to dobra opcja. Ja kupiłem za nieco ponad 7 stówek, więc tym bardziej.

 

Co do dźwięku, nie zrobił jakiegoś niesamowitego wrażenia, ale nawet nie oczekiwałem tego. Porównywałem sobie tylko do mojego AIMa SC808. Jest to po prostu dobrze wyceniony wzmaczek z niezłym DACiem. Dźwięk dość sterylny i techniczny, mniej muzykalny niż SC808 i może nieco bardziej przestrzenny. Jest dobrze ;) Lepiej mi pasuje z basowymi słuchawkami niż z wyrównanymi, bo trochę zabiera z nich życia, ale dodaje detali.

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...