Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Panie to mój chinczyk, którego codziennie katuje w normalnym trybie, używam jako latarki w nocy i do liczenia rozmaitych parametrów w bieganiu trzyma ponad 2 tygodnie na baterii no ale on kosztował tylko 400 yuanów - nie ta klasa :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też chciałem jakiegoś chińczyka, niestety nie ma z nich opcji odpowiadania na wiadomości/malie bez telefonu w pobliżu. I tu jest pies pogrzebany. W sumie tych wszystkich czujników, kroków, treningów, pomiaru smalcu na tyłku innych ficzerów nie potrzebuję. Pogoda, sterowanie odtwarzaczem, wiadomości (Whatsapp, Messenger, Teams, SMS) i mali, rozmowy i to wszystko bez telefonu w kieszeni. To tyle co wymagam od zegarka. W sumie w SGW 5 fajnie sprawdza się na rowerze prowadzenie po śladzie GPX , który można importować na urządzenie. Szajsung w tej kwestii wygrywa dostępnością i tym, że mogę go kupić w dużym sklepie tylu RTV Euro AGD gdzie nie martwię się o rękojmię. Z czegoś w ludzkiej cenie z podobnymi funkcjami to tylko Ticwatch 3 Pro Ultra LTE przychodzi mi do głowy :co:

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, berger6630 napisał:

ZAMEL CTW03

Daj spokój...

Zawsze jakiś piździk, ale do czujnika tlenku węgla to mu daleko. Jak chcesz coś porządnego to Gazex.

Zanim te 300ppm osiągnie, to ty już zdążysz sflaczeć. Nawet niewielkie stężenie jest w stanie sprawić, że nie będziesz w stanie myśleć ani funkcjonować.

Edytowane przez Andrew
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Andrew napisał:

Zawsze jakiś piździk, ale do czujnika tlenku węgla to mu daleko. Jak chcesz coś porządnego to Gazex.

Czyli jeśli dobrze rozumiem sugerujesz, że te wszystkie "marketowe" czujniki czadu są niebezpieczne?

Domyślam się, że te 300ppm to tylko testowo a alarm uruchamia się już przy znacznie niższych stężeniach.

 

Zanim zrobiłem na działce elektrykę to ogrzewałem kiedyś domek letniskowy piecykiem gazowym i zakupiłem coś takiego.

 

czujnik-czadu-co-gazu-dymu1-jpg.jpg

 

Kiedy CO zaczął się pojawiać nawet w niewielkich ilościach to od razu było to odnotowane na wyświetlaczu a były to niewielkie stężenia rzędu 20-25ppm. Alarm uruchamia się chyba od 50.

 

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 3
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...