Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 6.01.2022 o 11:13, Szy3ki napisał:

A byłem przekonany że na 100% po zakupie konsoli nie zmienie telewizora bo obecny jest wystarczający ... Nie wiem dlaczego po raz kolejny sam siebie okłamywałem %-)

 

f6d6950d094b.jpg

 

A co do uchwytu to naprawdę godny polecenia,to mój 4 uchwyt w sumie więc mam porównanie.Meeega solidna konstrukcja ...

 

19ed825fea09.jpg

Można na nim regulować wysokość zawieszenia tv? Jaki to model konkretnie? 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 9.02.2022 o 11:23, Szarik napisał:

Gpu za prawie 4 koła, które normalnie powinno kosztować max 2 koła i to w bogatszej wersji?? sory ale nie.

Mamy czasy jakie mamy czekałem już szmal czasu, wolę wydać a mieć te 60fps niż kupić konsole mieć marna jakość grafiki i 30 fps w porywach do 60, nie kupiłem karty tylko do gier a do procka 10400 więcej nie potrzebuje, to że cie boli że kupiałem kartę to tylko twój problem,a wiem że wydałem dużo kasy ale czekać 2 lata mi się nie chce na poprawę.

Edytowane przez lukasz272015
  • Lubię to 1
  • Że co, proszę? 2
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, lukasz272015 napisał:

wolę wydać a mieć te 60fps niż kupić konsole mieć marna jakość grafiki i 30 fps w porywach do 60

Ty żartujesz czy na poważnie?  XSX za 2500 ma GPU porównywalne do tego 3060 ti za prawie 4000, a gdzie cała reszta - procesor, płyta, ram, zasilacz? W tych pieniądzach to już można było dołożyć z 200-300zł i na 3070 polować.

W każdym razie cieszę się i gratuluję że ci się powodzi i możesz szastać kasą na lewo i prawo, w naszym pięknym kraju to rzadkość, chyba że mieszkasz za granicą to nie było tematu :D 

  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites

@zbiku90 4 koła to jeszcze pikuś :) W dzisiejszych czasach przynajmniej. Coś o tym wiem. 

 

Ja tam bardzo żałuję że za dzieciaka nie pozwolono mi nigdy kupić konsoli bo gry to zuooooo (rodzice zawsze byli wybitnie anty gry, technologia itp. A dzisiaj się męczą bo nie umieją w telefony/komputery). Dopiero sam musiałem odkładać/zarobić na swój komputer. I tak jakoś sie człowiek do grania na PC przyzwyczaił.

 

A tak - od dziecka by się przyzwyczaił człek do kontrolera, i dziś zamiast wydawac miliony monet na kompa kupiło by sie klocka czy PS5 za nieiwleki pieniądze...

Konsola dla mnie to tylko jako uzupełnienie pc - na meczyk w fifę ze znajomkami przy piwku czy jakiś tekken/mortal kombat...

Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, zbiku90 napisał:

XSX za 2500 ma GPU porównywalne do tego 3060 ti

No sporo na wyrost, konsole oszukują, polecam filmik jezusa, akurat ps5 tu jest i w zależności od gry czasem odpowiednikiem jest 3300x + 1060 6g, czasem 3300x + 1070ti, czasem 3300x + 1080. Wiadomo do samego grania konsola jest najbardziej opłacalna, zwłaszcza przy obecnych cenach gpu,ale jak już robisz parę rzeczy na pc (ja u mnie np) to jako koszt dodatkowy liczę sobie samo gpu, po pc i tak potrzebuje:)

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, wrobel_krk napisał:

w zależności od gry czasem odpowiednikiem jest 3300x + 1060 6g

What? :o Wciąż mówimy o obecnej generacji czy o poprzedniej? Muszę obczaić wieczorem ten film bo nie widziałem. 

2 godziny temu, joker5513 napisał:

Ja tam bardzo żałuję że za dzieciaka nie pozwolono mi nigdy kupić konsoli bo gry to zuooooo

:( U mnie wręcz przeciwnie, miałem jakiegoś klona Atari 2600, parę klonów NESa tzw. pegazusów i gameboya. A to wszystko przed I komunią na którą dostałem PS1 :D Pierwszy PC dopiero trochę później.

2 godziny temu, joker5513 napisał:

dziś zamiast wydawac miliony monet na kompa kupiło by sie klocka czy PS5 za nieiwleki pieniądze...

Generalnie doliczając koszt gier i abonamentu to granie na PC było jednak tańsze zanim kryptowaluty nie wystrzeliły w 2017. Tym bardziej że poprzednie generacje konsol były słabe i przestarzałe już na starcie, tym razem jest ciut lepiej, no i zdecydowanie taniej.

2 godziny temu, joker5513 napisał:

Konsola dla mnie to tylko jako uzupełnienie pc - na meczyk w fifę ze znajomkami przy piwku czy jakiś tekken/mortal kombat...

Ja miałem równolegle do PC PS2 i PS3 głównie ze względu na exclusivy. Teraz jedno i drugie ma działające emulatory (i to z opcją znacznego polepszenia grafiki), z PS4 też hurtowo gry trafiają na PC, choć z opóźnieniem. 

 

2 godziny temu, joker5513 napisał:

A tak - od dziecka by się przyzwyczaił człek do kontrolera

Mam przy PC od zawsze, wiele gier jest tak wygodniej (zręcznościówki, przygodówki, wyścigi itp), ale np. FPS czy strategie to tylko K+M a w moim przypadku jest tego trochę. Ostatnio coraz więcej gier na konsolach obsługuje k+m, da się przeglądać neta, są różne aplikacje więc różnica się pomału zaciera jeśli chodzi o szeroko rozumianą rozrywkę.

 

Dobra ja kończę Offtop bo zaraz jakiś mod wpadnie i pokasuje posty to się nie ma co produkować ;) 

Link to post
Share on other sites

Zarzucę zabytkiem:

 

9TW9SxT.jpg

 

Z zewnątrz może nie ma rewelacji ale jak na pudełko z 1995r to w środku czyściocha:

 

yDPrY4g.jpg

 

I jeszcze jakieś pierdoły, które nie są pełnoletnie :rotfl: (no, oprócz tego Seagate'a)

 

vXzzIBY.jpg

  • Lubię to 8
Link to post
Share on other sites

Splitter/rozdzielacz hdmi co by sygnał z ps5 puścić na tv /monitor wedle potrzeb.
Poprzednie cudo za 40 zł padło to z bólem serca kupiłem coś lepszego, jutub mówi że to działa i to dobrze... zobaczymy.
No i kabelek też się przyda. bd9e9d2613b7c4d81c3b454cf8da7844.jpg992ea8f37043b630e29b983e78fbcd65.jpg

  • Lubię to 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 8.02.2022 o 21:11, Krzysko napisał:

@MiK przynajmniej za "normalne" pieniądze?

 

A ja kupiłem żonie sobie nowy odkurzacz Concept Refresh Animal. Stwierdziłem, że nie ma sensu już dokładać do starego Elektrolux'a bo więcej mnie kosztowało do niego dokupowanie akcesorii, które się zepsuły niż jest on wart. 

 

 

 

VP8223 - kawał dobrego odkurzacza... no i nie psuje się praktycznie :x

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Oryginalna ładowarka apple za 25zł.  :rotfl:
A co w tym dziwnego... Skąd wiesz z jakiego to tira na jakim parkingu spadło?
Już nie bądź takim materialistą nie wszystko musi kosztować milion monet, na allegro nie ma podrubków... .


  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...