Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Z cyklu podejrzane zakupy od Chińczyka: mikrokontroler STM32F407 do pewnego projektu.

Wysłane 2.12.2016, dotarły dzisiaj. Już myślałem, że paczkę gdzieś zeżarło po drodze.

 

Czemu podejrzany zakup ? Czy to oryginalny i w pełni funkcjonalny układ, czy tylko "breloczek" z powietrzem w środku okaże się dopiero po wlutowaniu i zaprogramowaniu.

 

http://i.imgur.com/iIswdWY.jpg

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Można spokojnie grać, nawet w sporej odległości od ekranu. Moja sztuka niestety okazała się wadliwa. Raz, że bateria była uszkodzona - w pełni naładowana wytrzymywała 3 dni po jakieś 5 godzin dziennie siedzenia przy kompie (bez grania). Dwa padł scroll, był cały czas luźny. Przeskoczył na dobre jak włączałem myszkę przyciskiem na jej spodzie... zaś ten od pracy scrolla ruszyłem może ze trzy razy. Ogólnie mam już drugą, bateria wytrzymuje góra tydzień bez giercowania i ogólnie na razie jest git, ciekawe jak długo?. Mogłem brać G602, tylko ten wygląd... pomału zaczynam tęsknić za G700.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zmiana z gaming-owej 3500dpi na 1600dpi odczuwalna.

Nie grywam obecnie w nic poza Fifa17 na padzie by porównać, ale różnicę da się lekka wyczuć.

Może w W3 nie będzie to wielki problem, ale w CS czy BF dla kogoś nastawionego na bycie "top" to już chyba nie ten rejon.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U mnie wytrzymuje ~6 dni jak jest włączona przez 15-16h dziennie używana trochę mniej wiadomo. Co do scrolla to wszystko gra zero problemów (lekko lata na boki jak kiedyś pisałem ale przy normalnym użytkowaniu nie ma tego problemu). Jedyny problem jaki miałem to gdy odbiornik był wpięty z tyłu PC kilka razy dziennie pojawiały się zakłócenia (rwanie kursora itp) podpiąłem pod przedłużacz 1m i zero problemów. Warto dodać, że po rozładowaniu wystarczy na ~15min podłaczyć kabel i to wystarczy na ~8h użytkowania.

 

 

 

E: Bundla

 

http://i.imgur.com/4QdfNVB.png

Edytowane przez Kubuś73
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

zmiana z gaming-owej 3500dpi na 1600dpi odczuwalna.

 

1600 dpi to dokładnie taka rozdzielczość, jakiej na co dzień używam :]

 

 

 

wytrzymywała 3 dni po jakieś 5 godzin dziennie siedzenia przy kompie

 

Nawet taka zmiana będzie u mnie na spory plus - baterię od zawsze zmieniam codziennie, na szczęście w zestawie były dwie. 

Link to post
Share on other sites

 

 

ścięcia kursora
Podobny problem występował u mnie, ale tylko przy bezprzewodowej komunikacji. Na kablu działa rewelacyjnie. Winowajcą była "pestka", po wymianie której problem ustał.

Zapotrzebowanie na energię tego gryzonia jest olbrzymie, a prowadzenie go na smyczy jest męczące i skill'e trafia szlag.

Osobna ładowarka i 4 eneloop'y przy biurku sprawiły, że o kablu zapomniałem. Wymiana akumulatora trwa dosłownie kilka sekund dłużej, niż wpięcie kabla i mysz wciąż pozostaje wolna.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nawet taka zmiana będzie u mnie na spory plus - baterię od zawsze zmieniam codziennie, na szczęście w zestawie były dwie.
 

Moja wytrzymuje prawie 2  tygodnie na ładowaniu. Używam jej wyłącznie do pracy i jak dla mnie właśnie do pracy jest świetna.

@Nowaj - zerknij na niemiecki Amazon. Często jest we Flash sale za ~55 Euro. W cenie regularnej (70) też jest tańsza niż w większości polskich sklepów, a jest jeszcze 3 kolory do wyboru. Od grudnia jest darmowa dostawa od 40 Euro, a paczki przychodzą nawet po 2 dniach.

 

 

 

Mogłem brać G602
 

Ja przez ponad 2 lata miałem G602 i po kupnie MX Mastera będę poprzedniczkę sprzedawać. Przeszedłem z jednej w miarę uniwersalnej na gaminga w postaci Mionix Naos oraz myszy do pracy - właśnie MX Mastera.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Mam to samo. Czaiłem się na nią od samego początku

 

 

Też mam sentyment do Kozaków Powrót na Wojnę. Był to chyba mój pierwszy zakup przez internet. Bardzo dobrze je wspominam, ale jak kupiłem Kozaków 3 i grałem to tak jakoś... nie wciągnęło mnie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...