Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

http://i.imgur.com/cFlGTf9.pngDwie poprzednie mi się podobały więc i tę zakupiłem :)

 

Fotelik dojechał, po 6 (!) dniach. 3 dni przeleżakował w WER Wrocław Poczty Polskiej. Co stwierdziła kierowniczka wydziału? Nie mieli innych zleceń dla Pocztexu do mojej miescowości (!!!). Żenada.

Fotel zapunktował już na starcie, przy montażu, który zajął mi dosłownie 3 minuty. Więcej czasu zajęło mi ogarnięcie co jak się reguluje. Wydaje się bardzo lekki, ale jednocześnie kiedy sadzam nań swoje cztery litery, mam wrażenie, że siedzę na czymś naprawdę solidnym. AKRacing, którego miałem do tej pory, takiego feelingu nie dawał.

Ogromnym plusem jest mnogość regulacji. Podłokietniki - góra/dół/boki. Oparcie odchyla się do tyłu, jeżeli go nie zablokujemy, jest możliwość blokady pod dowolnym kątem. Jest również wajcha do regulacji oporu jakie stawia oparcie. Ponadto, całkiem spory zakres regulacji wysokości oparcia i zagłówka. Jest również pokrętło regulujące wychylenie oparcia w odcinku lędźwiowym. Osobiście jednak maksymalnie oparcie w tym miejscu wycofałem. Jedna rzecz, która niekoniecznie mi odpowiada, to głębokość siedziska. Mam trochę ponad 180cm wzrostu i siedzisko mogłoby być dla mnie te 3-4cm głębsze. Podsumowując - jestem z zakupu zadowolony, również biorąc pod uwagę fakt przesiadki z "gamingowego" kubełka.

Aune T1-SE zaś już się powoli wygrzewa i napędza moje DT990. W końcu ta mocno kłująca uszy góra została trochę wygładzona. Czegokolwiek na AIMie nie łączyłem (choć najlepsze połączenie, które sprawdziłem to było MUSES02 i 2x LME49720 - jednak wciąż nie to czego szukałem).

Dźwięk wydaje mi się teraz jakby bardziej napowietrzony. Wspomniany sprzęcik puszczony jest po USB - bez sterownika nie pojedziemy. Tego zaś musiałem przy użyciu translatora pobrać z chińskiej strony producenta, gdyż na angielskojęzycznej... link był niepoprawny. Poza napędzaniem Detek, służy jednocześnie jako passthrough dla Solo7C.

 

PS.

Po pierwszym uruchomieniu, Aune strasznie śmierdział. Topionym plastikiem. Przeszło mu jednak po kilku godzinach. Aczkolwiek uczucie towarzyszące posiadaniu śmierdzącego spalenizną urządzenia za ponad 1000zł, zaraz obok sprzętu za blisko 7000 - zdecydowanie nikomu nie polecam :P

 

PS2.

Wspomniany AIM SC808 niedługo trafi na giełdę :)

Edytowane przez F0rfrey
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Gieerkę za 2.5 funta na przecenie na g2a i DLC ze skinami ddo Division :) 

Przysięgam, już nic więcej nie kupuję w tym roku :v

http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/320340/header.jpg?t=1462366066http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/568990/ss_1050ff29a05c91bab55e991381f294bfc51747fe.600x338.jpg?t=1482224341

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...