Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@białyboski, dzięki!

 

Teraz weź coś przenieś :D

W takim układzie jak stoi obecnie stoi już od dawna i nie zapowiada się na przemeblowania. Co najwyżej sprzętu może dojść, ale wtedy wystarczy parę trytrtek więcej i po kłopocie. :D 

Zresztą sobie jeszcze przynajmniej 4 lata u rodziców pomieszkam, więc ewentualne przemeblowania mi nie grożą w najbliższym czasie. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeden by wszystkimi rządzić. Było: Spoiler Jest:

ale burdel 

 

nie wiem czemu, ale mi obróciło zdjęcia po wysłaniu na serwer

 

http://s33.postimg.org/fiyigxnny/20160523_214443.jpg

http://s33.postimg.org/rb4rapbta/20160523_214504.jpg

Edytowane przez kokosnh
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tzn jakim?

...Tak, bez problemu.

Pewnych (wielu) wodotrysków muszę sobie odmówić, ale jest 40-50 klatek, czasem spadki do 25.

 

Cóż nie spodziewałem się po takiej wiekowej karcie,że będzie można to uruchomić. Ale OK ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Cóż nie spodziewałem się po takiej wiekowej karcie,że będzie można to uruchomić.

Oczywiście, zresztą detale graficzne w WoT nie grają aż takiej roli, przynajmniej mnie nie rozprasza XVM i inny zalew zbędnych informacji, skupiam się na praniu stalowych tyłków. ;)

Link to post
Share on other sites

FeX całe szczęście, że tylko dla Ciebie ;) bo Avatar to jedyny film pełnometrażowy, w którym ta technologia została bardzo poprawnie wykorzystana a bez 3d jest jak "Jurassic Park" bez muzyki Johna Williamsa.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a efektów 3D (marketingowo przerośniętych) zwyczajnie nie potrafiono i nadal nie potrafi się dobrze zaimplementować do filmów. Skoro jest to trudne i udaje się nielicznym to znak, że jest coś nie tak.

 

Avatar akurat znakomicie się bronił oprawą audiowizualną, świat wydawał się być namacalny, ale reszta no cóż była przeciętna.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...