Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

2x cinch  -> jack 3.5mm, 5 metrów, coby połączyć Denona i Zensory z TV tudzież oglądać TV z trochę bardziej urywającym dupala dźwiękiem :)

 

 

http://i.imgur.com/YuQibE1.jpg

 

Takie biedne przewody?

Platynowo-adamantowych nie było?

 

Przecież Zezory tera słabo grać bedo.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Czas spędzony na dojazdach i pieniądze wydane na dojazd w gruncie rzeczy często przewyższają koszt dostawy. Poza jedzeniem i ubraniami (choć te ostatnie też już rzadziej) sam kupuję z dostawą do domu/pracy.

 

Poza tym rozbraja mnie fakt że większość małych sklepów jest otwarta w standardowych godzinach pracy, a w sobotę albo w ogóle, albo do południa. Do tego uprzejmość sprzedawców pozostawia wiele do życzenia. Niektórzy uparcie tkwią w epoce kiedy to sprzedawca był panem i władcą. Potem dziwne że ludzie kupują w sklepach wielkopowierzchniowych lub przez internet. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

I co sprawdzają się te wentylatory na spodzie? Bo ja swój zdemontowałem jak się zorientowałem, że mam 2x więcej kurzu i po miesiącu już trzeba było czyścić.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem zamontowany od spodu 120mm, który zasysał powietrze i wdmuchiwał jednocześnie w karte graficzną........ale niestety po 3 miesiącach ciągłego "odkurzania" wnętrza stwierdziłem że 3 stopnie w te czy wewte nie robi różnicy, natomiast kurz robi więcej szkód niż te stopnie....

Link to post
Share on other sites

Myślisz, że mnie się nie zatrzymywał? Było pełno na nim i w środku, co weekend trzeba było filtr czyścić z miernym skutkiem ;D

Edytowane przez CrisPL
Link to post
Share on other sites

Farba, którą kupiłem, kosztowała mnie z wysyłką niecałe 120 zł. W OBI taka sama kosztuje 145 zł, w Praktikerze 135 zł, w Castoramie coś koło 130 zł. 

 

Nonsensem jest dla mnie przepłacanie, choćby złotówki, jeśli bez wychodzenia z domu mogę mieć to samo i w dodatku taniej.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...