Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Z tego co widzę, to to samo co niegdyś (a może i nadal) oferowało SPC - więc z pierwszej ręki wiem, że nie na magnes. Poza tym, są nierówne (nie przylegają) i nie są nader dokładne, ale filtrować filtrują - zbieram z nich worek kurzu przy każdym czyszczeniu więc do czegoś się przydają. 

 

Potwierdzam. Mam, choć już nie w używam. Bardzo wskazane uszczelnienie czymś krawędzi bo nie przylegają równomiernie. Kurz zbierają jednak dobrze.

 

Co do zakupów. Za radą kilku golibrodów z tego wątku:

 

 

http://i.imgur.com/Z51aDZp.jpg

 

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Jak odczucia względem "starego" pada? sam zastanawiam sie nad zmianą. Warto?

 

Triggery są o wiele, wiele wygodniejsze, bumpery w moim odczuciu podobnie jak w padzie od 360. IMHO analogi są znacznie wygodniejsze, no i krzyżak również. Dla mnie przyciski są głośniejsze niż w padzie od x360

Edytowane przez Shrapner44
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Triggery są o wiele, wiele wygodniejsze, bumpery w moim odczuciu podobnie jak w padzie od 360. IMHO analogi są znacznie wygodniejsze, no i krzyżak również. Dla mnie przyciski są głośniejsze niż w padzie od x360

He jak wyrobione to są cichsze :>

Link to post
Share on other sites

Na razie wstyd się przyznać - zwykły, po części plastikowy Wilkinson. Jeszcze w międzyczasie muszę przetrząsnąć spuściznę mężczyzn rodu i sprawdzę na co stać wyrób Polski Ludowej.

W nieodległej przyszłości chyba ułatwię żonie dobór prezentu na urodziny i zasugeruję wybór Muhle RYTMO R226SR lub R107.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Muszę przyznać że to niesamowite jaką jakość wykonania i materiałów można dziś kupić za 16USD... Modern slavery gets shit done...

 

Mógłbyś dać znać jak tam z dźwiękiem i czy nie wypadają z uszu? Mam teraz takie logitechy bodajże które co chwile się wysuwają i ciężko je dobrze włożyć. Nie da się iść i słuchać muzyki bo cały czas trzeba je poprawiać a co dopiero mówić o bieganiu...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...