Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Nie lepiej kupić od chińskich braci za 20$?

 

mnie z pokrowcem, rabatem i kurierem wyszło 125zł... bez pokrowca 115zł by wyszło,

wziąłem jednak za pobraniem bo potrzebuję tego do piątku bo wtedy wyjeżdzam (trochę późno się obudziłem) a według opinii na forum wysyłka jest w ciągu 12h od zamówienia :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Oni też nie mają za dobrych cen :P Z pewnych sklepów to najtaniej by było na Hong Kong Goldway. Dolicz do tych 20$ jeszcze wysyłkę bo ibuygou nie ma wliczonej w ceny wysyłki.

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Firanki + zaslony

 

 

http://i.imgur.com/39u4De1.jpg

 

http://i.imgur.com/NNNexJm.jpg

 

 

Jeszcze drugie firanki sobie upatrzylem :)  ale to za jakis czas dopiero kupie

do tego jeszcze kij do zaslon musze kupic i rolete (czarna/ciemna) chce tez kupic taka zeby zaslaniala mi tylko czesc okna

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Adidas/Porsche miałem raz, drugi najgorszy zakup obuwniczy w życiu. W przeciągu pierwszych miesięcy się rozczłapały, rozbiły, powycierały, zdarły i zmechaciły. Choć podeszwa była ok. 

 

(Dla porównania, moje obuwie, nawet te szmaciano-trampkowe spokojnie służy mi po parę ładnych lat, czy to Nike czy inne)

Link to post
Share on other sites

No to chyba lewe były albo tak trafiłeś no nie wiem

Ja zawsze kupie dobry syf i trzyma w wuj czasu

Air Force 3 rok - nówka but :P

Air Max - wsio cacy wygodne w uj, podeszwa juz troche podjechana, cos za cos 2 lata.

Goodyear 3 lata jak nowe.

Pozdro :P

Link to post
Share on other sites

Sid, bo ubierałeś lewego na prawą nogę.. %-)

Od dawna mi chodziły porszaki po głowie, czarne mi się jakoś nie podobają - nie mają tego uroku.

Zobaczymy po czasie jak to będzie z tymi butami. Jak będzie lipa, to będę miał problem. Jeżeli chodzi o buty, to prawie nic mi się nie podoba.. :/

Link to post
Share on other sites

 

 

No to chyba lewe były albo tak trafiłeś no nie wiem

Może tak trafiłem. Kupiłem w tym samym miejscu i czasie dwie pary - tamte porsie i drugie najeczko-trampki. Te drugie dzielnie trzymają po dziś dzień, z lekko zdartymi czubkami (zawsze się gdzieś w coś kopnie albo potknie...)  a będzie już z... 8 lat.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...