Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Sid, bo ubierałeś lewego na prawą nogę.. %-)

Od dawna mi chodziły porszaki po głowie, czarne mi się jakoś nie podobają - nie mają tego uroku.

Zobaczymy po czasie jak to będzie z tymi butami. Jak będzie lipa, to będę miał problem. Jeżeli chodzi o buty, to prawie nic mi się nie podoba.. :/

Jak kupiłem Air Force białe to od tego czasu teraz tylko białe.

Do wszystkiego pasują, i nie są aż tak czorne...co jakiś czas się umyje i jest si, najgorzej to sznurówki ale to idzie wymienić.

Jezeli chodzi o buty to malo co mi sie podoba, jakby nie adidas porsche/goodyear czy air force/airmax  to nie wiem co by bylo.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak już go ogarniesz to daj znać jak wypada względem S6.
 

 

powiem tak

inna liga

s6 stawia na wygląd i ostattnio nawet na działanie

flex2 to taki eksperymental 

super działa , piękne fotki, dobre rozmiary, super ekran (lecz gorszy niz s6)

lecz jest to jednak tylko to czym powinien byc g3 i flex1

 

Jak masz do wyboru bierz s6

Nie jakoś wiele lepszy lecz lepszy

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@szefuncio - odwiedziłeś moje ulubione ch - karolajnę ?   :D

plus za szelki przy spodenkach :) i za kolor. 

Tak, jeżdżę tylko tam, mam najprostszą drogę(obwodnicą do makro, w lewo i na światłach w prawo :D ) a w drodze powrotnej często zahaczam o Turawa Park :) Szelki mogą długo nie zagościć bo jak mnie będą wkurzać to odepne choć wyglądają fajnie.

Link to post
Share on other sites

@up

Biała z chrzanem gotowana tak, ale z grilla nie przepadam, za to polecam bradwursty jeśli nie miałeś okazji spóbować. Te kiełbasy się albo kocha, albo nienawidzi. Ja je uwielbiam, ale moja rodzicielka twierdzi, że mają specyficzny smak. Do tego ketchup Curry i niebo w gębie. Za parę dni jadę do Polski i sam zapas robię na grille z rodzinką.  :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...