Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

to obroń go.

Jeszcze by tego brakowało :rotfl:

 

 

 

Na prawdę się staram go zrozumieć...

Wyszywaj obrazki. Zagraj w szachy sam ze sobą. Zacznij kolekcjonować klamki do drzwi. Cokolwiek co uczynisz będzie lepsze niż próba zrozumienia człowieka, który sam siebie chyba nie rozumie.

 

 

 

nawet trochę Ci współczuję

Czego? Czy ktoś broni mu się rozwijać? Nakazuje mu marnie prowokować? Daje jakiś przykaz "masz iść i wypowiadać się wszędzie, nawet jak nie masz pojęcia" ?

Nie.

 

 

 

wybujałe ego i mniemanie o sobie

A na trzecie mam "skromność".


 

 

Nie znudziło się Wam jeszcze?

Dyskusja niemerytoryczna jest dosyć upierdliwa, aczkolwiek tli się we mnie iskra nadziei, że przyniesie jakiś rezultat.


 

 

nie mam pojęcia jak się do ciebie zwracać.

No, pomogę Ci trochę - wystarczy po nicku, do tytułów jeszcze mi daleko.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Czego? Czy ktoś broni mu się rozwijać? Nakazuje mu marnie prowokować? Daje jakiś przykaz "masz iść i wypowiadać się wszędzie, nawet jak nie masz pojęcia" ?

Nie.

Ej ej, luźna łydka, nikogo nie bronię ani nie atakuję, szczególnie że o telefonach mam bardzo marne pojęcie.

Na Ragnar'a przyjmuję pozycję: "unikać głębszego rozmyślania o Jego wypowiedziach". Mimo to, czasem powie coś "normalnego", a i tak zaraz ktoś się rzuca ;) z drugiej strony te normalne wypowiedzi są dość rzadko spotykane, więc nie dziwię się, jak kogoś już wszystko irytuje w Jego osobie. Ale współczuję, bo choćby się starał, to i tak kończy się... zwykle katastrofą :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie znudziło się Wam jeszcze?

Mnie się właściwie znudziło, to gość rozpoczął tą bezwartościową bitkę, musi mieć jakieś problemy że nadal próbuje mi dogryźć w jakikolwiek najbardziej żenujący sposób, właściwie już na początku spieprzyłem, bo nie trzymałem się zasady "nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wykończy"

Forum ma dość niedopracowany sposób chowania postów osób ignorowanych, powinno nawet nie być notki że jakikolwiek post tam jest, z mojej strony to tyle.

Przepraszam za zamieszanie i że rozwinęło się to w tak dziwnie dziecinny sposób, postaram się unikać tamtego użytkownika by uniknąć takich "zabaw" w przyszłości.

Rano modzi zrobią porządek więc syfu nie powinno być, z mojej strony to koniec OFF-TOPU. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Ej ej, luźna łydka,

Brak emotek =/= brak emocji i złość, spokojnie ;)

 

 

jak kogoś już wszystko irytuje w Jego osobie.

Ja naprawdę nikogo nie oceniam, nie atakuję, nie skazuje, bo kim jestem by osądzać? Ale jeśli ktoś sam kreuje się na takiego czy innego człowieka, to trudno dziwić się, że za takiego jest postrzegany.

 

Być może różnica jest taka, że jak się nie znam, to się nie odzywam, siedzę cicho i słucham bardziej obeznanych, co można zobaczyć chociażby w temacie o wapowaniu czy siłowni - zadaje grzecznie pytania i czytam wypowiedzi kolejnych mentorów.

 

 

 

 

gość rozpoczął tą bezwartościową bitkę

Dobrze wiedzieć, udowodnisz jakoś czy jak zwykle tylko trollujesz?

 

 

 

musi mieć jakieś problemy że nadal próbuje mi dogryźć w jakikolwiek najbardziej żenujący sposób

Ja wytknąłem Ci błąd. Ty wyzywasz mnie od dzieci, pytasz czy jestem w chórku szkolnym.. No cóż, dogryzanie w żenujący sposób to raczej Twoja domena jak widać.

 

 

 

"nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wykończy"

Właśnie dlatego rzadko kto wchodzi z Tobą w polemikę.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Piękny.. :cry:

WiFI czy cellular?

Wi-fi, od czego mam 5s ;)

 

 

Popraw się bo jest to napisane bez zastanowienia, trudno cokolwiek z tego wyczytać/wynieść.

 

Zgodzę się. Nie tak łatwo jest wytłumaczyć logicznie coś, co w ogóle nie jest logiczne, a mój 6-letni kuzyn by wyłapał, że coś w Twoim rozumowaniu jest nie tak.

 

Robię to, prawda? Wszedłem z nim w dyskusję...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mnie się właściwie znudziło, to gość rozpoczął tą bezwartościową bitkę, musi mieć jakieś problemy że nadal próbuje mi dogryźć w jakikolwiek najbardziej żenujący sposób, właściwie już na początku spieprzyłem, bo nie trzymałem się zasady "nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wykończy"

Forum ma dość niedopracowany sposób chowania postów osób ignorowanych, powinno nawet nie być notki że jakikolwiek post tam jest, z mojej strony to tyle.

Przepraszam za zamieszanie i że rozwinęło się to w tak dziwnie dziecinny sposób, postaram się unikać tamtego użytkownika by uniknąć takich "zabaw" w przyszłości.

Rano modzi zrobią porządek więc syfu nie powinno być, z mojej strony to koniec OFF-TOPU. 

 

Co ty opowiadasz człowieku. Nie odwracaj kota ogonem. Każda prowokacja to twoje dzieło, nie pasuje ci NIC. Wystarczy nawet taka mała rzecz, że ktoś zaprezentuje swój zakup, to jest to już dla ciebie możliwość by pokazać swoje skrajnie odmienne zdanie na ten temat, jedyne słuszne oczywiście zdanie na ten temat.

 

Nie mam pojęcia skąd cie przywiało i jaki jest cel w twej egzystencji na forum, gdzie najważniejszą rzeczą są relacje międzyludzkie ale każda twoja wypowiedź coraz bardziej napawa mnie śmiechem.

 

Nie rusza cię, że calutkie forum obraca się przeciwko tobie, więc najprawdopodobniej bawi cię ten cały proceder.

Szkoda tylko, że rozwijasz stereotyp nastolatka gówniarza, buntownika, który chce jedynie zwrócić na siebie uwagę.

 

 

Zgrzewka soczków.

http://maspex.com/files/pl/news_spotlight/file_51505d027eb841136906447.jpg

Edytowane przez Sincerite
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

I ostatnie zakupy przed premierą Broadwelli:

 

http://pics.nashgorod.ru/forum/user_files/4/4256/user4256_761a66fdce6fb1042cfc7316ddd9f187_dsc00307_thumb.jpg

 

http://cdn4.wccftech.com/wp-content/uploads/2013/09/AMD-Radeon-R9-290X-Hawaii1.jpg

 

http://www.techpowerup.com/img/13-11-05/FC-R9-290X_CA_full_1200.jpg

Pierwszy Radeon (i chyba póki co nie ostatni) od 5-ciu lat.

Edytowane przez Prophet41
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Czyli masz już dwa?

Tak i nie. Będzie u nas przez tydzień, czyli do czasu aż siostra narzeczonej będzie miała urodziny i wtedy zostanie przekazany :) wszystko już dzisiaj zamawiamy żeby przyjechał na gotowe do nowego domu.

u siebie nie mamy warunków na dwa samce a w jednej klatce żyć nie mogą, przynajmniej nie w takiej małej jak nasza (80cm).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...