Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Jakie macie zdanie na ich temat? 

 

Posiadam dwa, niczego innego nie używałem. Spełniają swoje zadanie bez problemow, jeśli chcesz uzyskać więcej odpowiedzi, proponuje założyć temat w odpowiednim dziale.

 

 

PS Witamy na forum.  

Link to post
Share on other sites

Dziś doszła do mnie dłuuuugo oczekiwana "paczuszka", a w niej:

- Alphacool Nexxxos XT45 360,

- dwie złączki od EK,

- wąż Masterkleer (niestety wcale nie jest "kleer"),

- adapter Y od Alphacool,

- 3 złączki "NoName",

- korek Phobya,

 

A tutaj już rodzinka w komplecie:

http://i1293.photobucket.com/albums/b587/Karol1701/100_7506_zps8a4a3c07.jpg

 

Dziękuję użytkownikom Biafra oraz jacekgothic za pomoc i masę odpowiedzi na moje głupie pytania! ;)

 

Zestawik mocno budżetowy, lecz mam nadzieję, że efekt będzie przyzwoity ;)
Pozdrawiam!

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Sugerowałem się poradnikiem, chyba gtxxxor pisał, że Masterkleer i Pastel to dobre połączenie...
I raczej nie będę zmieniał płynu co kilka dni ;)

Pewnie dopiero przy wodowaniu GPU lub jak znajdą się środki na jakąś lepszą pompkę i rez. ;)

Ale teraz i tak muszę się wstrzymać do środy/czwartku ze składaniem zestawu... dwa egzamy jeszcze zostały... :(

Link to post
Share on other sites
Tak wygląda masterkleer po 3 dniach z pastelem

 

 

U mnie po roku wyglądał tak:

http://i.imgur.com/DAzZGmr.jpg

 

Widać tu że ścianki zrobiły się mocno żółte ale ponadto- zero problemów (naturalnie to wyszło na połączeniu CPU- top chłodnica). Nawet mocniej widać to na filmiku który zrobiłem żeby pokazać jak mało plastyczny jest ten wąż ale nie umiem go teraz wyszperać. 

 

A jak wygląda obecny wąż? Pink ma to do siebie że farbuje wszystkie węże z plastyfikatorem. Swego czasu UV pink od mayhemsa był nawet opatrzony takim ostrzeżeniem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pastel jest w swej naturze biały. Mayhems zaczął go barwić swoimi barwnikami jak już na dobre wchłonął technologię. I to niestety od barwników zależy jak będzie trwały i stabilny, jak będzie barwił bloki czy jak bardzo będzie mglił węże. Biały pastel nie robił mi z wężami nic. Żółkły sobie z czasem. Podobnie było gdy zabarwiłem sobie go emerald green i UV yellow (dla otrzymania prawidłowego zielonego). W tym samym czasie robiłem testy z barwnikiem fioletowym i w tej konfiguracji wytrącał się drobny, łatwo mieszalny, biały osad a węże barwiły się straszliwie (bodaj Jacek widział też u siebie taki białawy osad). Niebieska aurora też była łagodna dla węży ale cholernie czuła na pH układu. Od dawna jednak na forach ostrzegano przed UV pink (pewnie ten sam barwnik który bez UV-reaktywnych dodatków ląduje w Twoim pastelu) pokazując zabarwione węże i bloki. Tyle o ile nie jest to jakiś wielki problem estetyczny (póki wszystko jest zalane to barwy węża nie widać a po rozmontowaniu idzie to wszystko doszorować), tak jeśli wąż wręcz robi się nieprzezroczysty to faktycznie warto uważać.

Link to post
Share on other sites

Oddałem do serwisu rower na ustawianie przerzutek, blisko był Empik. Chciałem tylko zobaczyć co by kupić, a że portfel przy sobie miałem i jestem z ludzi których łatwo namówić na zakup czegokolwiek, więc skusiła mnie gra. A książkę wziąłem bo sama stała na półce, taka ostatnia i nie miałbym serca zostawić jej takiej samotnej...

 

http://i62.tinypic.com/wcd3wj.jpg

 

 

Edyta: Tak teraz spojrzałem i nie dość że gra kosztowała 14,99, to jeszcze w środku plakat i płyta ze ścieżką dźwiękową z gry. Dobra cena :)

Edytowane przez dymel
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...