Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

@regist88 kombinowałem jak kolega @tigro - nic, forum loguje, strona nie i jak mam wziąć udział np. w tym konkursie ? http://www.benchmark.pl/aktualnosci/msi-gt60-laptop-do-gier-konkurs-wartosc-6000-zl-wygraj.html Jakoś specjalnie nie wierzę, że kiedykolwiek cokolwiek wygram, ale kto nie próbuje temu na pewno się nie uda, więc chcę spróbować, ale nie mogę ;/

Link to post
Share on other sites

Konkurs http://www.benchmark.pl/konkursy/konkurs/182/Wygraj-monitor-EIZO-FORIS-FS2333.html zakończył się niestety trochę przed czasem. W sumie to mam za swoje, bo nie trzeba było czekać z wysyłaniem na ostatnią chwilę, ale chcę dać znać, że problem istnieje i może się powtórzyć przy następnych konkursach (bo zgaduję, że miało to związek ze zmianą czasu).

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy był poruszany ten temat ale drażni mnie to, że podczas cytowania/edytowania postów ze zdjęciami nie pokazuje ich w formie img zdjęcie img tylko fota . Da się to poprawić ?

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie. Dlaczego moje własne komentarze są widoczne dla mnie tylko w przypadku gdy się zaloguję? Wychodzi na to że nie są w ogóle publikowane. Tzn. Wystawiam sobie jakiś tam komentarz pod dowolnym artykułem, wszystko gra. Chwilę później wchodzę sobie popatrzeć i po komentarzu ani śladu. (Jestem wylogowany), dopiero po zalogowaniu widzę swój komentarz. Przecież powinien być widoczny publicznie dla osób które nie są zalogowane?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość effendi360

Te nowe kategorie użytkowników... Po coś one są w ogóle ? Bo ja widzę na przykład w zasłużonych gościa, który ma ostatnią datę rejestracji na forum 25 cze 2011 - więc coś nie teges...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...