Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chyba "A" wybaczy mi tyle postów pod sobą, ale nie widzę innej możliwości.

 

Jak zapewne "owieczkom" wiadomo, postawiliśmy własne forum. Część jest do niego negatywnie nastawiona (nie wiem czy traktują to jako zdradę benchmarka, ale chyba korzystają też z innych stron w internecie).

 

To forum jest, mam nadzieje, tymczasowe - do czasu założenia zamkniętego tematu na benchmarku.

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na taki krok? Bo nie mamy tego, nieszczęsnego, zamkniętego tematu tutaj. Nieuzgodnione konferencje na GG były irytujące i przepędziły część użytkowników z GG (są niedostępni), kanał IRC był nie praktyczny, bo żeby przeczytać co się na nim dzieje musiał być odpalony przez cały czas... a na forum nie trzeba się umawiać na konkretną godzinę, tylko np. na dzień czy weekend.

 

Część z was nie interesuje "życie towarzyskie w G.R.U.P.E.", i nie chcecie w nim uczestniczyć... tym bardziej forum jest idealne. Nieważne pierdoły są w offtopie, których czytanie można sobie darować, ale wątki z którymi warto będzie się zapoznać, umieszczane będą w ukrytym temacie "GRUPE" (takie jak reguły głosowań, prezentacja swoich kandydatów).

 

Więc zachęcam do rejestracji i sprawdzania czy nie ma czegoś w temacie GRUPE - w tej chwili nic tam nie ma, ale tam można poruszać ważniejsze kwestie i mieć pewność, że nie zginą...

 

-mój mały apel dotyczy również osób z superstatusem.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Aktualizacja "owieczek" :

 

.daft superstatus

mICh@eL

MikiS93

procek superstatus

_nick_ superstatus

19arek93

Andrzej Michalski superstatus

Dark Forest

havok

hunio

Junior

kopec23

kubbak

Lorduś

matijas

Quantinum

Sebol_uk

sevae

torture

wwwojtek1

firespace760

multijumper

 

I jeszcze kilka osób które czekają na decyzje o przyjęciu.

 

edit :

Darodaredevil superstatus

zeratul

Warrk superstatus

 

 

Link to post
Share on other sites

@multijumper

z postu, który zamieściłeś w "innym temacie" wywnioskowałem, że powinienem się zgłosić tutaj

jeśli błędnie - przepraszam serdecznie za zamieszanie

co do decyzji - wiem, że sam nie możesz podjąć decyzji, dlatego zapytałem "czy przyjmiecie"

jeżeli chodzi o poczekanie - nie ma sprawy

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zapraszam serdecznie do rejestracji na naszym forum wszystkich z G.R.U.P.E.

Narazie jest czternaście osób a ja mam serdecznie dosyć zakichanego gg.

 

To nie lepiej zrobić zamkniętego grona tematycznego na grono.net, tylko członkowie mają dostęp inne osoby nie. Proste i łatwe, chyba wszyscy mają tam konta.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Widzę, że z V edycją trochę się spóźniłem, ale po przeczytanie tego tematu wnioskuję, że Wasza inicjatywa trwać będzie dalej. Zauważyłem również, że dalej szukacie nowych członków. Jeśli G.R.U.P.E. wyrazi chęć przyjęcia mnie w swoje szeregi z chęcią się do niej zapiszę.

 

Mam tylko jedno pytanie: uczestnicy G.R.U.P.E. nie mają zakazu zgłaszania swojej kandydatury w konkursie?

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem oddzielne forum da GRUPE to najlepszy pomysł - ta forma sprawdzi się najlepiej.

Tym bardziej że chcemy nieco jeszcze poszerzyć nasze grono.

Są jeszcze na forum "grube ryby" które chcemy zamienić na "owieczki".

 

Cyt. : "Mam tylko jedno pytanie: uczestnicy G.R.U.P.E. nie mają zakazu zgłaszania swojej kandydatury w konkursie?"

 

Totalna bzdura...każdy może nawet i Ja czego akurat nie czynie tak jak kolega sevae, mamy inne cele.

Jeśli G.R.U.P.E. wyrazi chęć przyjęcia mnie w swoje szeregi z chęcią się do niej zapiszę.

To nie jest decyzja jednoosobowa i z zasady takie żeczy załatwiamy w większym gronie.

Powiem jeszcze tylko tyle że teraz już będzie sie troche trudniej dostać na naszą liste bo chcemy ściągnąć do siebie reszte "superaktywnych".

 

edit :

Cyt. : "chodzi mi o to, że swój głos oddaję na osobę przez Was wybraną, ale samemu staram się o swoją wygraną."

Tak możesz startować w konkursie bez problemu :)

A co do zwrotu "swój głos oddaje na osobe przez Was wybraną"

to troche nie tak, wszyscy wybieramy tego jednego w dwuch turach głosowania "razem" i nie ma czegoś takiego że ktoś zmusza kolege.

 

Link to post
Share on other sites

@Junior

 

No w sumie logiczne, jak się temu przyjrzeć, ale nie sprecyzowałem: chodzi mi o to, że swój głos oddaję na osobę przez Was wybraną, ale samemu staram się o swoją wygraną. Jest u Was kilka osób, które nie biorą udziału w "konferencjach", tylko Was.. nazwijmy to "obserwują". Chyba nie mają zakazu kandydowania.

 

Widzisz, ja chciałbym wygrać, ale swój głos chciałbym oddać na inną osobą. Nie muszę być członkiem G.R.U.P.E., chodzi mi tylko o wiedzę na kogo warto oddać swój głos.

Link to post
Share on other sites

A to przepraszam - mój błąd.

Szczerze mówiąc to nie czytałem za bardzo o V edycji, tylko cały ten Wasz temat, a 16 podstron to trochę jest. Zasugerowałem się tym, że na początku chcieliście Wasz werdykt ogłaszać po zakończeniu losowania.

Wszystko jasne :)

Link to post
Share on other sites

Stwierdziliśmy, że lepiej chyba powiedzieć wcześniej. Co zresztą przyniosło pozytywny efekt, bo przynajmniej dwie osoby zasugerowały się tym wyborem :rudolph: Dlatego myślę, że kolejne edycje, też będziemy przedstawiać w trakcie głosowania.

Link to post
Share on other sites

Nie było żadnego za i przeciw, po prostu w drugiej turze każdy miał swojego kandydata. Jak było powiedziane, przewaga była spora (ponad 10 głosów). Tym bardziej, że w założeniu głosowanie już w konkursie miało być jednogłośne i osoby głosujące w drugiej turze na kogoś innego niż zwycięzca, i tak głosowały na kandydata grupy. Co za różnica kto był przeciw, a kto za :rudolph:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...