Skocz do zawartości

Zakupy na en.jd.com


Recommended Posts

Co do "moich" zegarków, z trackingu PP "wydano do doręczenia UP Olsztyn" Tylko, że ja mieszkam w Gorlicach :\

 

też tak mam:

Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa

Nadanie przesyłki 2015-12-01 09:26 International Postal System

Wysłanie przesyłki 2015-12-03 16:21 SHANGHAI

Nadejście przesyłki 2015-12-08 00:13 WER Warszawa

Przygotowanie przesyłki do doręczenia 2015-12-11 08:26 UP Olsztyn 10

Przekazanie przesyłki do doręczenia 2015-12-11 08:26 UP Olsztyn 10

 

przesyłka RQ998342***CN

może ten sam numer...

Edytowane przez matijas
Link to post
Share on other sites

 

 

Moj samochod przez BT nie ma problemu z dostepem do ksiazki, email czy wiadomosci sms  
 

 

Już wszystko wiem :)

Jako że nawet "czysty" android to zbiór aplikacji to miałem trochę racji. Taki dialer to też aplikacja, tyle że nie instalowana przez użytkownika. 

Po prostu niektóre funkcje telefonu mogą być "udostępniane" przez bluetooth. Tak to właśnie się odbywa w przypadku przekazywania książki adresowej/sms/informacji o połączeniu. Po prostu obecne androidy sobie radzą z wieloma rzeczami bez doinstalowywania odrębnym aplikacji ze sklepu.

 

Co do smartłocza to też niektóre rzeczy sobie śmigają bez tej appki proxy - tą trzeba jednak zainstalować np. do transmitowania pushy i obsługi aparatu.

Więcej pewnie sami zobaczycie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jakie moje zdziwienie dziś było, przyszły 2 zegarki. Oba wedle opisu z linków wyżej to fejki ale Krokomierz działa.

http://i.imgur.com/iHGRNtl.jpg

 

a tu z ładowareczką, która przyszła wczoraj:

http://i.imgur.com/M3YcfTu.jpg

Edytowane przez orbik
Link to post
Share on other sites

Ja puściłem dispute na helikopter RC, nie da się tym szajsem nawet pobawić, bo kręci się wokół osi, nie da się tego w żaden sposób skalibrować. Wiedziałem, że to nie będzie nic specjalnego, ale miało chociaż prosto latać, a tu nie...

Link to post
Share on other sites

Włącza się i wyłącza w około 3s. W zasadzie gdyby nie tył zegarka w kolorze szmaragdowym to pewnie różnicy nie ma. Nawet są 3 zegary do wyboru tak jak to w fejkach miało nie być.

 

Nie wiem czy zauważyliście, ale CUCOL zmienił opis zegarka. Prócz krokomierza na 1 rzut oka nie widać, żeby miało być coś jeszcze. Na jednym z obrazków jest dodatkowo napisany "wysokościomierz" którego nie ma. O to się można zahaczyć jakby ktoś chciał refunda.

Edytowane przez orbik
Link to post
Share on other sites

Doszły zegarki 2x. Niby na trackingu jeszcze w Chinach, a już dotarły do Warszawy. Tak więc nie ma sensu raczej  patrzeć na tracking. 


Jak za te pieniądze to nawet przyjemnie to działa. Trochę pasek  śmierdzi, ale ma standardowe mocowanie i można wymienić pewnie na coś lepszego, jeśli to będzie tak pachnieć cały czas. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...