Skocz do zawartości

Zakupy na en.jd.com


Recommended Posts

Podstawowe założenia spełnia. Sterowanie muzyką (konkretnie Tidala) działa - na czym mi najbardziej zależało. Można odczytywać wiadomości i inicjować połączenia oraz sterować aparatem. Do tego kilka podstawowych funkcji typu kalkulator, budzik itp. Mega prosty sprzęt, wszystko oparte o bluetooth. Do bardziej zaawansowanych funkcji (odczyt sms, połączeń) trzeba zainstalować appkę na telefonie, która ma dostęp do dosłownie wszystkiego (co swoją drogą trochę mnie niepokoi).

Zbudowany wystarczająco dobrze - pasek silikonowy, nie śmierdzi. Zegarek bardzo lekki. Nie ma wrażenia jakby miał się za 10 sekund rozpaść. W zestawie kabel micro usb.

Jest język polski w menu.

 

Na minus, ale jeszcze do potwierdzenia:

- albo się nie da, albo jeszcze nie odkryłem jak zmienić odnośniki do określonych funkcji na głównym ekranie,

- przyszedł w połowie naładowany - bateria uciekła po ~3 godzinach.

- dziwnie działające przyciski - czasem "home" to przycisk w środku, czasem ten fizyczny z boku zegarka. Podobnie ze "wstecz" - czasem przyjmuje tą rolę przycisk ze środka, czasem ten z prawej.

- patrząc na wyświetlacz przypominają się czasy nokii 3510i ;)

- do podejrzenia godziny trzeba nacisnąć przycisk.

 

Wiele więcej nie sprawdziłem. Wrócę do domy po pracy to podzielę się większą ilością spostrzeżeń ;) Jak na razie uważam 4$ za dobrze wydane pieniądze :)

Zdjęcia:

 

 

http://i.imgur.com/tOO4sI1.jpghttp://i.imgur.com/T5RjBZy.jpg

http://i.imgur.com/B8vXZK9.jpg

 

 

Edytowane przez NewSky
Link to post
Share on other sites

 

 

Do bardziej zaawansowanych funkcji (odczyt sms, połączeń) trzeba zainstalować appkę na telefonie, która ma dostęp do dosłownie wszystkiego (co swoją drogą trochę mnie niepokoi).

 

Jaką appkę?

 

Moje zegarki są na WER Warszawa od wczoraj, czyli w piątek powinny być u mnie.


Zobaczcie sobie na komentarze tego CUCOL, te zegarki, to podróby.

Link to post
Share on other sites

Z linka Grega:

1. ok

2. ciężko stwierdzić.

3. 5 stron menu, kolory raczej ok. 

4. tył jest jeszcze inny - bez żadnych emblematów

5. wygląda jeszcze inaczej, ale włącza/wyłącza się szybko

6 i 7. Pudełko zostawiłem w pracy, ale przód jest taki jak przy oryginale.

 

Krokomierz albo nie działa, ale nie potrafię ogarnąć jego obsługi  :mlotek:

 

Mimo wszystko jak za ~15 zł to nie ma co marudzić. Nawet jak się okaże podróbką to nie wiem czy będę otwierać spór.

Link to post
Share on other sites

Mój zegarek przyszedł zbity i połowa dotyku nie działa ;(

Chińczyk powiedział, żebym mu wysłał filmik z dowodem. Wrzuciłem go na youtube i strona mu się nie wczytuje. :/

Youtube nie działa w chinach? 

 

Polecicie jakiś hosting zdjęć, który na pewno mu zadziała?

Link to post
Share on other sites

U mnie ostatnio posucha, najbardziej mnie boli, że jeszcze nie doszły Pistony i głośnik BT, reszta mi jest obojętna, najwyżej pójdzie refund.

 

W ogóle to paczki z jd jako pierwsze z Chin, które dostałem, były za potwierdzeniem odbioru i nie przyniosła mi ich listonoszka a jakaś inna pani :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...