Skocz do zawartości

Który fotel biurowy dla gracza jest lepszy?


Recommended Posts

Ja bym żadnego nie brał ponieważ oba są ze skóry ekologicznej co prawdopodobnie spowoduje, że będziesz się mocno pocił na nim siedząc.

Na tym forum jest dość obszerny temat o fotelach do komputera - poczytaj dużo informacji i opinii jest między innymi o tego typu fotelach co wstawiłeś.

Edytowane przez lukasz_r128
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najpierw rozwiń temat, bo chciałbym wiedzieć, czym różni się gracz od zwykłego człowieka, bo może moje poglądy na temat komfortu nie będą kompatybilne z "człowiekiem graczem".

Edytowane przez fexxer
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@fexxer
Nie wiem czy pisałeś do mnie, czy też do autora tematu.

 

Nie mam pojęcia czym różni się użytkowanie fotela przez gracza od użytkowania przez przykładowo pracownika biurowego. Oboje przecież sadzają swoje 4 litery na fotelu i spędzają na nim ileś tam godzin. Może gracz potrzebuje "magicznego" logo tudzież kształtu - nie wiem.

Mówiąc o braku komfortu użytkowania opierałem się na swoich subiektywnych odczuciach. Miałem 2 tanie "fotele" biurowe, na obu dało się siedzieć, pracować, grać itp. "Dało się" to dobre określenie, w końcu na stołku czy na podłodze też da się siedzieć. Mówiąc krótko i bardzo ogólnie (szczegółów nie pamiętam, dawno pozbyłem się tego badziewia) - ergonomia w tej i podobnej cenowo chińszczyźnie pozostawia wiele do życzenia, jakość i wytrzymałość to kpina.

Link to post
Share on other sites

Mi się wydaje, że ta część ciała u gracza jest znacznie wrażliwsza niż u zwykłego zjadacza chleba i potrafią oni dzięki temu odczuwać obecność przeciwnika znacznie szybciej.

 

A na poważnie to idź do sklepów i sobie sprawdź jakie mają fotele, wypróbuj je zwyczajnie, bo przez internet to możesz co najwyżej strzelać w ciemno, jaki on będzie.


Ja wiem jedno, nie kupię nigdy skórzanego fotela, a tym bardziej skóropodobnego. Znacznie bardziej komfortowy jest zwykły materiał, jak alkantara, welur itd. Mam dość spoconej du...y :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

tak naprawdę różnicę pomiędzy chińszczyzną a porządnym fotelem komputerowym zobaczysz dopiero po wielu godzinach

 

Może, ale bywa i tak że czuje się ją od razu - zwłaszcza jak zamawia się online wynalazek za 200zł bez wcześniejszego, osobistego przymierzenia się. Na zdjęciach wygląda tip top a okazuje się że podłokietniki są z plastiku o trwałości zbliżonej do jednorazowych sztućców, obicie "skórzane" śmierdzi i ma grubość bibułki, siedzisko trzeszczy a użytkownik zmuszony jest siedzieć na tym wynalazku w pozycji orangutana.

 

Także autorze - zapraszam do kursu po sklepach. Cokolwiek i obojętnie za ile byś nie wybrał to przynajmniej będzie dla ciebie wygodne.

Link to post
Share on other sites

tak naprawdę różnicę pomiędzy chińszczyzną a porządnym fotelem komputerowym zobaczysz dopiero po wielu godzinach użytkowania. jezeli chciałbyś dowiedzieć się więcej to poczytaj na temat fotelów DXRacer

 

Fajna reklama.

 

Fotele kubełkowe do komputera... rozumiem, że sprawdzają się na zakrętach?

 

"DXRacer fotel dedykowany graczom"

"Zyskaj przewagę nad przeciwnikiem"

 

Własnie zyskaliście mój śmiech :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę temat. Może podacie jakieś konkretne modele w rożnych przedziałach cenowych, oczywiście wartych zainteresowania? Bo nie każdego stać na fotel za 1000+ zł :)

 

Bo ogólnie po przeczytaniu tych dwóch stron to się dowiedziałem, że DXRacer to przepłacanie. Brak konkretów, jedynie marki które raczej robią do firm i to za 1000+ zł.

Link to post
Share on other sites

Bo fotel to spawa czysto indywidualna więc nie ma tu "najlepszy za do 1k/1.5/2k" etc. Jeżeli nie stać Cie na porządny fotel to czego być nie kupił będzie takie samo jakościowo (te same mechanizmy tilt czy podnośniki gazowe).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...