Skocz do zawartości

Benchmarkowy serwer CS:GO - ankieta.


Benchamrkowy serwer CS:GO  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będziesz grać na benchmarkowym serwerze CS:GO?



Recommended Posts

Jakiś czas temu powstał pomysł postawienia benchmarkowego serwera CS:GO. Taki serwer nawet stał przez kilka dni, ale akurat nie miałem czasu na zabawę i serwer wyłączyłem.

 

Chciałbym odświeżyć temat, a na początek zapytać w ankiecie czy ktoś w ogóle byłby chętny do gry na takim serwerze. Serwer byłby prywatny do zupełnie luźnej gry, prawdopodobnie Deathmatch (wszystko do przedyskutowania). Proszę głosować w ankiecie, a jeżeli ktoś ma jakieś wstępne pomysły, sugestie - śmiało pisać.

 

Jeżeli będzie ~20 chętnych do gry, postawimy serwer i w takim wypadku potrzebowałbym pomocy hakerów do konfiguracji takiego serwera ;).

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie świetny pomysł. Teraz jest właśnie taka "moda" na cs-ka więc IMO chętni się znajdą. O ile znajdzie się dosyć dużo ludzi to DM jest ciekawą opcją, ale jak będzie to jakaś mniejsza liczba to wg. mnie lepiej byłoby założyć serwer 4fun, albo coś tego pokroju. Na steamie można by założyć jakąś specjalną grupę "forum benchmark cs go" i tam umawiać się na mix-y itd. :D

Link to post
Share on other sites

Hmm chodzi Ci o CS Go ze steam tak ?

Jestem za. A nie trzeba hakerów, bo komendy są na necie :)

Cieszę się, że jesteś za. Potrzebowałem twojego wsparcia. Jednak bardziej interesuje mnie odpowiedź na pytanie z ankiety.

 

Wiem, że większość tutaj ma przegrane +500h w CS, więc nawet nie próbuję stworzyć pro serwera, bo tacy gracze i tak grają w innych miejscach. Serwer miałby służyć do wspólnej, luźnej gry z kolegami z forum. Nic więcej. FFA będzie najlepszym rozwiązaniem.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...