Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Tylko czekałem aż tutaj się pojawisz. Widzisz ja przynajmniej lamusie mam czym jeździć i nie muszą mnie wozić.
Aż tak mnie wyczekujesz? W życiu bym nie pomyślał, że jakiś hipokryta i krzykacz nazwie mnie lamusem.Idź się pościgać gwiazdo, tylko najpierw krzyknij rywalowi, że to wyścig, bo w Mondeo nikt Cię na poważnie nie weźmie, tak jak i tutaj.Skończyłem z tobą dyskusje "lamusie".PS. Wolę być wożony czymkolwiek i nie pieprzyć głupot po forum, niż wozić się nawet Mondeo i być forumowym znafcą, którego - jak wspomniałem - nikt już na poważnie nie weźmie.

 

Panowie eksperci, zachowujcie się profesjonalnie.
Lukson pokazuje właśnie klasę uciekając się do wyzwisk. Oczywiście sobie na to nie pozwolę i zgłoszę moderacji, nie życze sobie wycieczek osobistych i przykro mi, że "Ekspert" zniża się do obrażania innych.EDIT: usunąłem domniemane przekleństwo, gtr ma racje co do kultury :)
Link to post
Share on other sites

@@dadulek

 

ekhm

 

http://www.iv.pl/images/76109117574943574654.jpg

 

Stoi B300?

Jak pisałem wcześniej pozostało tylko lakierowanie ale na to trzeba mieć czas i chęci. Poza tym widać je na filmiku, do którego link wkleiłeś wyżej. Dokładnie to od 4:20.

 

 

 

którego - jak wspomniałem - nikt już na poważnie nie weźmie.

 

Bo Ty tak twierdzisz? Jak dobrze, że mam Twoje zdanie głęboko w du**e.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Czegoś tak się mnie uczepił? Dobierałem się do Twojej siostry, zabiłem Ci psa? Jak masz jakiś ból du*y (a na to wygląda) to zgłoś się do proktologa, żeby przepisał Ci jakąś maść a ode mnie się odstosunkuj.

Link to post
Share on other sites

hciałem się tylko pochwalić swoim szczęściem... uwielbiam swoją dziewczynę!

Nie chce studzic Twojego zapalu, bo prezent zaiste super, ale czy wiesz ze ja robilem 1:30 okrazenie na torze poznan w M4? :(

Link to post
Share on other sites

PiS to kato-skrajni socjaliści. Centralizacja państwa i nacjonalizacja wszystkiego, co się da, pod watykańskimi sztandarami.

 

 

 

LEWAK

 

Uwielbiam to słowo, szczególnie w ustach pryszczatych dzieciarów na FB :D

 

Jedynym ugrupowaniem, które mógłbym obecnie w ten sposób określić, jest Razem - gdy przeczytałem ich założenia programowe to popłakałem się ze śmiechu. Szkoda, bo liczyłem na powstanie sensownej formacji lewicowej. 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Prawica i lewica to są archaizmy. PiS to partia najbardziej socjalna-socjalistyczna w Polsce, do tego na watykańsko-waszyngtońskiej linewce. Partia Razem jakby zaczęła te swoje postulaty wprowadzać to by się to skończyło katastrofą. Nie ma w Polsce lewicy spod znaku liberalizmu, bo Palikot to jest pajacerka. Na WiR też bym nie liczył, bo to zrzuty z różnych struktur tego środowiska. Nowoczesna.PL śmierdzi czym śmierdzi, nie wiadomo kto z tylnego fotela za sznurki pociąga. 

Link to post
Share on other sites

Bananowa młodzież w za dużych swetrach i w modnych okularach, która nagle poczuła ochotę walki o proletariat. W ramach tej walki postulują zachowania na poziomie Robin Hood'a. Ciekawe tylko co na to ich rodzice, którzy w dużej mierze ucierpieliby na realizacji tych postulatów ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
czemu akurat 75%, lepiej od razu 90%,

 

Ja myślę, że ludzie zarabiający ponad 500K rocznie powinni płacić 110% podatku! Tak będzie sprawiedliwie!

 

 

Edytka:

 

Nie jestem w stanie dojść do końca tego "programu"... poległem na pkt.2...

Link to post
Share on other sites

Przecież wiem jak działa podatek dochodowy Cacek :P Nie zmienia to faktu, że takie pomysły powinny być karalne...

 

 

Nie jestem w stanie dojść do końca tego "programu"... poległem na pkt.2...

Potem się jeszcze lepsze smaczki :D 

Na przykład zmuszanie korporacji do inwestowania pieniędzy, jak nie to progresywnie wyższy podatek...

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Mistrzowie logiki :D

"Wprowadzimy nową progresywną skalę podatkową, według której mniej zarabiający będą płacić niższe, a więcej zarabiający – wyższe podatki niż dziś. Wprowadzimy stawkę podatkową „dla prezesów” – 75% od dochodów powyżej 500 000 złotych rocznie."
 

"Wszyscy podatnicy powinni płacić podatki według jednej, sprawiedliwej skali."

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...