Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

U mnie dalej zainteresowanie medycyna..

 

"kiła występowała dawniej pod wieloma różnymi nazwami: syfilis, choroba francuska (łac. Morbus gallicus)[5] (w Rosji „choroba polska”, we Francji „choroba angielska”, w Polsce „choroba niemiecka”[5]), franca, choroba dworska, przydomek dworski, choroba sekretna, choroba hiszpańska, przymiot, pudendagra, pani franca, świerzba, dziki świerzb, syf, weneria, katar kanalicowy, ospa miłosna, niemoc k****ników i cudzołożników[6]. "

Link to post
Share on other sites

Trochę stare, ale...

 

Odpowiedź Sean Connery'ego na zaproponowaną przez Steve Jobsa współpracę.

http://vader.joemonster.org/upload/zmm/59419071a9651ctumblr_ln5jhyCYTH1qa.jpg

 

 

Drogi Panie Jobs,

Powtórzę to jeszcze raz. Znasz angielski, prawda? Nie sprzedam swojej duszy Apple ani żadnej innej firmie. Nie mam żadnego interesu w całym tym sugerowanym przez ciebie "zmienianiu świata". Nie masz nic, czego mógłbym chcieć lub potrzebować. Ty jesteś sprzedawcą komputerów - ja jestem pieprzonym JAMESEM BONDEM!

Nie wyobrażam sobie szybszej drogi do zrujnowania swojej kariery niż pojawienie się w jednej z twoich beznadziejnych reklam. Proszę, nie kontaktuj się ze mną ponownie. 

Sean Connery

http://joemonster.org/art/17365/Dlaczego_Sean_Connery_jest_prawdziwym_twardzielem_

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...