Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

6 godzin temu, Skaza napisał:

Niestety, przepis dotyczy wariatów kręcących 1,5 promila lub więcej...

 

O ile zdecydowanie nie popieram prowadzenia po alkoholu to rozwiązanie o konfiskacie auta czy też kary uzwzgledniającej wartość pojazdu to środek karny typowo z czerwonych książek...

Tylko patrzeć jak następne będą konfiskaty auta za przekroczenie prędkości o 50 km/h, potem za 20, potem za nieprawidłowe parkowanie, a za przejście przez pasy na czerwonym świetle zabierać będą buty...

  • Lubię to 2
  • Że co, proszę? 2
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, BlackCoffe napisał:

keiEEx03KfRbYLCtL6z7w7amlIT6iLUX.jpeg

 

Zrzucałem taki taktyczny typ prawie dwa lata, łatwo sobie go sprawić ale pozbyć się go...to dramat!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z garderobą faktycznie przekichana sprawa. Złapałem się mocno za głowę jak ostatnio znalazłem spodnie sprzed chyba 3 lat to dosłownie utopiłem się w nich. Diety nie trzymam jakiejś specjalnej, nadal lubię syfiaste żarcie o pudełkach nawet nie myślałem. Jem po prostu mniej ale częściej w odstępach czasu (np. do pracy na około 11-13 godzin biorę jedną pokaźną kanapkę, ciabattę rozmiarowo wielkości dwóch bułek dzieloną na cztery i dużą wodę bądź duży sok najczęściej pomidorowy - uwielbiam), obiadków super kalorycznych domowych na cały duży talerz jak odwiedzam Mamę sobie nie odmawiam, słodkie mimo, że mam słabość pogoniłem do minimum, więcej owoców i warzyw, do tego dochodzą regularne treningi po dwie godziny dziennie bez względu na pogodę no i to właściwie tyle. Najważniejszy jednak jest ruch.

  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, drVanSteiner napisał:

No i cała garderoba do wymianyemoji23.png

I radzę nie wyrzucać , tylko popakować i na strych . Bo z własnego doświadczenia wiem że się przydadzą po pewnym czasie .

  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

USA, z powodu niskiego popytu producent elektryków Fisker stracił 99% wartości wobec 2021 r. i planuje upadłość, a kurs Tesli, lidera rynku, spadł o prawie 60%.

O 99% spadła rynkowa wartość 7 mniejszych amerykańskich producentów elektryków (Fisker, Canoo, Lordstown Motors, Arrival, Faraday Future, Nikola i Hyllion).

Tylko trzej najwięksi producenci w branży notują zyski: Tesla, BYD i Li Auto – ich łączna wartość rynkowa jest jednak 54% niższa, niż u szczytu jesienią 2021 r. W USA spadły też ceny używanych elektryków – śr. o 32% w ciągu roku, gdy ceny wszystkich aut używanych spadły o ok. 4,5%.

 

PS.

 Nie mogę dorzucić żadnych załączników bo skończyło mi się miejsce na koncie ?

Edytowane przez jozek23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...