Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Próbowałem dzwonić na infolinię. bardzo długi czas oczekiwania.. Kolega nie mówi specjalnie po polsku z angielskim podobnie.
Próbowałem pesel żony wpisać, nazwisko rodowe matki, do których jestem pewien, i też swoje dane, nic nie działa..

Powiedziałem żeby poszedł do urzędu, albo sam próbował się dodzwonić, pewnie by mu jakoś pomogli.. ale znając życie, machnie na to ręką..

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, leto87 napisał:

Próbowałem pesel żony wpisać, nazwisko rodowe matki, do których jestem pewien, i też swoje dane, nic nie działa..

To muszą być dane kolegi a nie twoje i twoich bliskich! To muszą być dane tego kolegi.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, zbiku90 napisał:

poczekać

Też uważam że późno, ale że chodzi o obcokrajowca, który mógł nie wiedzieć co tu się dzieje.. Sam już byłem ciekaw o co w tym wszystkim chodzi i jak zareaguje system..

Screen Shot 09-28-21 at 08.54 PM.JPG

Dobra wola była, chęć spisania, screeny porobione.

Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, drVanSteiner napisał:

żadne wytłumaczenie

Kara jest z tego co się orientuje za odmowę spisu. Mówiłem żeby poszedł do miejsca spisu, ale wątpię żeby to zrobił.
Ale to już nie ważne, zastanawia mnie po prostu co jest nie tak. Czytałem na innych forach że ludzie mają ten problem.
Jedyna hipoteza jaka mi przychodzi do głowy.. że właściciel lokalu go już wpisał, chociaż to jest dziwne.. bardzo dziwne.. Ja też nie mogę stworzyć konta dla siebie.. przez profil zaufany bez problemu. Ja już zostałem spisany i wszyscy domownicy.
Przed wczoraj wysłałem zapytanie przez kontakt elektroniczny.. ale odpowiedzi nie otrzymałem, co było do przewidzenia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...