Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

To nie jest głupi pomysł na kasę , ale ja bym najpierw znalazł zaufanego chętnego , zamówił na raty sprzęt jaki potrzebuje i kasa jest...

 

 

No właśnie w tym problem że on nie znalazł, wymyślił i postanowił tak zrobić co imo jest trochę głupie XD

Na dzień dobry oddaje 2k taniej, do tego ewentualne oprocentowanie i mała szansa że ktoś to kupi 

 

 

Oprocentowania niby nie ma (?) ale zrobił to bez sensu...

a nie jest tak że jeżeli bierzesz np raty alldrogo 0% i kupujesz taki sprzęt a masz prawo zwrotu 14 dniowego, to nie rozpakowujesz i oddajesz do sklepu on oddadzą tobie 16k i wtedy masz gotówkę i robisz z nimi co chcesz ,w sensie spłacasz nie oprocentowane raty które wzięłeś lub zostawiasz raty i masz 16k gotówki ?

Link to post
Share on other sites

 

 

bierzesz np raty alldrogo 0% i kupujesz taki sprzęt a masz prawo zwrotu 14 dniowego, to nie rozpakowujesz i oddajesz do sklepu on oddadzą tobie 16k

Bierzesz sprzęt na raty. Nie płacisz za niego, bo będziesz go spłacać ratalnie co miesiąc -> oddajesz im sprzęt a oni oddają Ci pieniądze.

 

Czyje pieniądze? Jakie? Które? xD 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Bierzesz sprzęt na raty. Nie płacisz za niego, bo będziesz go spłacać ratalnie co miesiąc -> oddajesz im sprzęt a oni oddają Ci pieniądze.

 

Czyje pieniądze? Jakie? Które? xD 

czego nie rozumiesz ?- raty alledrogo płacą 16k dla sklepu ty dostajesz sprzęt który później oddajesz na zwrot 14 dniowy ,a sklep zwraca tobie a nie dla allegro i masz wtedy raty do spłacenia od alle... a sklep zawarł umowę z tobą i oddaje ci kasę .

Link to post
Share on other sites

0338bb0383509.jpg

 

U mnie z okazji walentynek takie jaja. Życie to jednak ma poczucie humoru. Do kompletu 5 szwów i uszkodzone dwa naczynia krwionośne. Zeskakując z maszyny zahaczyłem się o blachę. Na szczęście palca nie połamałem ani nie straciłem, bo podobno zdarza się i tak. Obrączkę rozcięliśmy zawczasu jeszcze przed wyjazdem do chirurga zanim palec porządnie spuchł bo inaczej nie było szansy zdjąć. 

Edytowane przez wojciechu15
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Mi chirurg powiedział, że najczęściej właśnie takie przypadki przy zeskakiwaniu z przyczep rolniczych się zdarzają, chociaż podobno mieli nawet kiedyś pacjentkę która przy myciu okien straciła palec przez obrączkę... 

 

Po tej nauczce nigdy więcej obrączki do pracy. Nie mogę tylko przestać się śmiać na myśl, że całe życie nie miałem nic szyte, a w walentynki przez obrączkę takie jaja. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...