Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Feminizm to złe założenie i nigdy się nie uda. Pewne kobiety pragną być na równi z mężczyznami i to jest błędne. Facet zawsze równa wyżej. Lepsza pensja, lepsze auto, lepsza praca, lepszy czas na 100m od drugiego faceta itd. Nie chce być z nim na równi a mieć/być lepszym. Feministki zadowolą się równością dlatego nigdy nie będą lepsze. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Gównoburzę? Ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś miałby bronić gwałciciela dzieci.

 

 

 

5 do jednego tematu to za mało

 

Ponieważ jedyne "niezależne" źródło to randomowe filmiki z YT, wstawiłem kilka linków, aby nikt za 5 minut nie napisał o stronniczości autora tekstu. 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Gównoburzę? Ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś miałby bronić gwałciciela dzieci.

 

 

 

Mi dosyć łatwo wyobrazić sobie, że emocje jakie wywołuje jednostka są przenoszone na całą grupę ;)

Chyba też znasz takie przykłady i z pewnością uważasz to za niestosowne.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Yhm.

 

Obcokrajowiec zabija złodzieja - hurr durr, bij ciapatych! - cacy.

 

Ksiądz pedofil więzi i gwałci dziecko, a po wyjściu na wolność nadal odprawia msze i koresponduje z nieletnimi - ciii, jak tak można pisać o słudze Boga.

 

Pisałeś o "oczyszczeniu" u muzułmanów? Tu masz piękny przykład "oczyszczenia" w szeregach krk.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Tak po samych linkach : Ksiądz świnia i moim zdaniem powinien siedzieć nadal. Tutaj pretensje powinny iść do wymiaru sprawiedliwości.

Co do tego ze dalej jest księdzem - trwa proces kanoniczny. Tak gwoli ścisłości. Księdzem jest się do końca życia , bez względu na czyny. Co najwyżej mogą unieważnić jego świecenia(uznać ze nie jest księdzem ani nigdy nim zostać nie powinien) jeśli uznają ze jest/był chory psychicznie. Czego ludzie oczekują , ze dostanie lanie od biskupa, zamkną go w klasztorze w klatce? Albo ze prawo kanoniczne nagle zostanie zmienione. Póki co zabrano mu możliwość pełnienia posługi związanej z ludźmi świeckimi. Napisali ze siedzi w zakonie i pracuje ze starszymi księżmi . Uwazam ze lepiej jak zostanie księdzem w zakonie niż miałby mieć świecki zawód i stanowić zagrożenie. Bo nie wiem gdzie znalezc dla niego lepsze miejsce jeśli nie w więzieniu albo psychiatryku jeśli jednak nie w takim zakonie. Nie wiem co można by wymyślić innego żeby wyrok narzucony na ta chwilę przez Kościół się ludziom spodobał.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Bo nie wiem gdzie znalezc dla niego lepsze miejsce jeśli nie w więzieniu

Tylko i wyłącznie tam, powinien tam zdechnąć, ale przede wszystkim być "doceniany" przez współwięźniów, być może wtedy część winy by odpokutował...

Ech, znowu ta mowa nienawiści...

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

@Nowaj

 

ja nie popieram żadnych przejawów agresji i uważam wszystkie za karygodne, więc mam nadzieję, że te słowa nie do mnie.

Co do oczyszczenia: oczywiście, że uważam, że KK powinien się sam oczyścić, a wszelcy zwyrodnialcy powinni siedzieć w więzieniach.

Problemem jest to, że wszelkie środowiska lbuia bronić "swoich", tak masz u dowolnych grup zawodowych: lekarzy, policjantów, prawników, nauczycieli itp.

Ten "ksiądz" powinien siedzieć i mieć całkowity zakaz pracy z dziećmi, ale to już zadanie policji/ prokuratury/ sądu.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...