Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Dziecko drogie, nie tak dawno temu byłeś tutaj jednym z naczelnych korwinistów. Obecnie jesteś bardzo wiernym fanem nowej władzy, która jakby nie patrzeć z poglądami JKM ma niezbyt po drodze, stawiając w dużej mierze na centralizację wszystkiego co się da oraz publiczne rozdawnictwo.

 

Nie dorobiłeś się na paróweczkach, przepraszam - ref-linkach i stąd ta nagła zmiana poglądów?

 

Gdyby nie fakt, że dość często kaleczysz język polski uznałbym, że jesteś etatowym trollem, który wypisuje idiotyzmy po 2zł od sztuki, ale takowi najczęściej lepiej władają ojczystą mową.

 

xD

1. Brednie

2. Dalszy ciąg bredni

3. JEszcze więcej żółci, kociokwiku bla bla bla

 

Serio na tyle Cię stać ? Wielomiejski wykształcony elokwenty wyborco ? Tylko adpersona i ujadanie ? Jedynie kółeczka wzajemnej adoracji brakuje do kompletu by Ci ktoś przyklasnął... w tym twoim ujadaniu na mnie. Bo przecież podałem link do wywiadu, który potoczył się nie po twojej myśli !!!

Ta fala nienawiści w społeczeństwie to już patoglogia.

 

Konkludując i kończąc tę "zacną" polemike i wpasowując sie w twoją jak mniemam fobie rzeknę jedynie:

AVE KACZOR.

 

Link to post
Share on other sites

10553528_1269185956440875_10140716075674


 

 

Brednie

 

To, że byłeś korwinistą? Serio? Chyba każdy, kto ma pamięć dłuższą niż pół roku i bywał w tym temacie częściej niż raz w miesiącu jest w stanie to potwierdzić.

 

To, że kibicujesz obecnej władzy to również brednia? Yhm. A więc pierdylion dennych tekstów atakujących całą opozycję to dla picu?

 

PiS nie centralizuje władzy i nie rozdaje pieniędzy (albo nie obiecuje rozdawnictwa)? Litości.

 

Własnych interesów z ref-linkami na tym forum nie pamiętasz? Może potrzebujesz lecytynki?

 

 

 

JEszcze więcej żółci,

 

To są misiu fakty. Wiem, że to trudne słowo... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pis to partia, która w dużym stopniu wybiła się na tym, że zagospodarowała zawiść i zazdrość jaka panuje w społeczeństwie w stosunku do mitycznych komuchów pociągających nadal za sznurki zakulisowo, zarządu żydowskiego, partii po, niemiec i bogatej unii, która jak pasożyt wysysa krew z mesjasza narodów. Dlatego nawet jak Kaczyński rozwali kraj, gospodarkę, skłóci jeszcze bardziej ludzi i będzie siłą napędową destabilizacji całej UE to i tak wystarczy, że zapewni swoim wyborcom... "kwik swinek odciaganych od koryta", a oni już będą szczęśliwi... przynajmniej przez jakiś czas.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Z życia wzięte.

Na moją prośbę o przesłanie zdjęcia produktu, którego to zdjęcia na stronie sklepu nie ma, za to jest dostępność i cena, dostałem taką odpowiedź

http://i.imgur.com/CFbYPFF.jpg

%-):wariat:

Edytowane przez drVanSteiner
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...