Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Kiedyś wrzucałem, ale w słabej jakości z FB i bez tłumaczenia. Jako że mam teraz mnóstwo rzeczy do roboty postanowiłem zabrać się za coś zupełnie niepotrzebnego i przetłumaczyłem. Tłumaczenie raczej 18+ ze względu na parę słów, dlatego wrzucam w spoiler.

https://www.youtube.com/watch?v=FSfddu_lNOU

 

 

O pieniądzach nie rozmawia się, a szczególnie w Niemczech. Nie rozmawia się o swojej pensji. Próbowaliście już zapytać się kogoś w niemczech "Hej, a tak ogólnie to ile zarabiasz?" a on: "Nie chcę o tym rozmawiać. Możemy zmienić temat? To prywatna sprawa. Jesteś obcokrajowcem. Może przyjdziesz do mnie do domu i cak cak cak. Ja już to wiem." Ale o innych rzeczach rozmawiają bardzo często, np. "Tak, byłem wczoraj w klubie dla swingerów z Saskią. Wszyscy się ruch*li, to było *****iste. Wszyscy. Nie wiedziałem na którą c*pkę się patrzeć. Ale nie powiem Ci ile zarabiam!"
Ale z przyjaźnią jest podobnie. Można to zobaczyć gdy np. idziesz do sklepu na zakupy. Gdy Twój kumpel idzie na zakupy to z przyjaźnią się nic nie dzieje, ale gdy jesteś już przy kasie i chcesz zapłacić kartą. Znacie to? "Eejj, jesteś moim najlepszym przyjacielem, najlepszym z najlepszych przyjecialem....tak, chcę zapłacić kartą....możesz się trochę cofnąć?"
U turków jest inaczej. Oni są tacy(gość wklepuje pin). Niektórzy są tak leniwi, że podają kasierce numer PIN. "Wciśnij jeden! Siedem! Cztery! Osiem! . Tak, karta kredytowa! KARTA KREDYTOWA! PATRZCIE! KARTA KREDYTOWA! DALEJ DALEJ!"

 
 
 
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...