Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Wczoraj byłem w salonie Play, chciałem zmienić taryfę internetową  na coś bardziej do rozmów i sms.
Nie da się, to niemożliwe, kupił pan numer typowo internetowy- powiedziała babka. Bardzo mnie to zaskoczyło. Ale co ja się tam znam. Siadam na ławce, znajduje jakieś pakiety, wracam i pokazuje kobiecie,  ta sama gadka  że się nie da, trzeba kupić nowy numer. Mówię że przeniosę do t-mobile, ona na to że też się nie da, będzie odmowa, bo to numer internetowy. Idę do salonu tmobile 10 metrów dalej, kobieta potwierdza że się nie da przenieść numeru.

Szukam po googlach w sprawie zmiany taryfy, piszą że się da! Nie wierzyłem ale wystarczyło 5 min na chacie z konsultantem i załatwione "od ręki".
Czy oni w tych salonach naprawdę nie wiedzą, czy kłamią w żywe oczy?

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, jakub1t napisał:

na kartę

My też na kartę. Napisałem taryfę, chodziło mi o usługę czy jak to tam zwał, internet bez limitu. Zmieniliśmy na odNowa,  gdzie się kupuje pakiety. Miało się nie dać a nie było z tym żadnego problemu.

Link to post
Share on other sites

Przez moment byłem skłonny nawet przejść na abonament. byle nie płacić tyle na rozmowy i smsy.. To numer żony, i właśnie powstaje firma i będzie więcej kontaktów z klientami. Byłem zdziwiony gdy babka powiedziała o tym "numerze typowo internetowym" wydawało mi się że nie ma czegoś takiego, numer to numer.
Miałem awanturę przez to w domu, żona że wizytówki i ulotki i wszystko zrobione pod ten numer. a ona płaci nie wiadomo ile. Że moja wina że nie pomyślałem o tym i że się nie znam.

Link to post
Share on other sites



Byłem zdziwiony gdy babka powiedziała o tym "numerze typowo internetowym".

Z siedem, osiem lat temu miałem dokładnie to samo, starter kupiony w play tylko do internetu. Używałem go ze dwa lata a że numer był fajny to postanowiłem go sobie zostawić i korzystać. W Play powiedzieli, że się nie da, bo to był numer tylko do internetu, co dziwne można było się normalnie do mnie dodzwonić jak komuś go podałem. Postanowiłem przejść do nju na abonament w ramach duetu z żoną i o dziwo obyło się bez problemu. Przeszło i korzystam do dziś z tego numeru.
Link to post
Share on other sites

Z tego naszego normalnie dało się dzwonić smsować, tylko trochę drogo i trzeba było często uzupełniać środki.
Nie wiem czy ci stacjonarni konsultanci kłamią czy się nie znają. Konsultant internetowy mi powiedział że zawsze można zmienić na odNowa. Powiedział że nawet na abonament  można ten numer zrobić,  ale to już trzeba udać się do salonu by zawrzeć umowę.

Link to post
Share on other sites

@leto87 wszystko się da tylko Ci w salonach są naprawdę tacy tępi albo z góry mają nakazane tak mówić. Chciałem kupić w T-mobile starter na kartę najzwyklejszy za 5 zł a baba do mnie gada, że muszę kupić na doładowania na 24 misieace itp itd. Mówię, że nie chce żadnych doładowań umów itd. tylko zwykły starter z numerem za 5 zł a ona do mnie, że nie ma czegoś takiego, no kurła iks de. Pojechałem na pocztę, kupiłem starter internet na kartę z t-mobile, pani mi go od razu zarejestrowała, aktywowałem, doładowałem, zmieniłem taryfę na normalną i wykupiłem pakiet na rozmowy, sms, MMS i internet. 2szystko się da tylko oni specjalnie chcą wcisnąć umowę. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do "salonu" idzie się naprawdę jak trzeba. One działają jak każdy scammer bo dostają prowizję. Można by tępić ale szkoda czasu i nerwów.

Wszystko załatwiasz via net. Zmieniasz taryfę, przenosisz numer,  rejestrujesz go np z pomoc banku. W wypadku usług jak flex nawet nie musisz bo możesz załatwić esima

 

Link to post
Share on other sites

Że złe wspomnienia to uwierzę ale sama dobrze przeżarta cytrynówka niedobra?

Z czasów studenckich tak gdzieś w okolicach gdy Maryla Rodowicz była w średnim wieku, a mamuty chodziły stadami to raczej tak pozytywnie zapamiętałem samą cytrynówkę, a o konsekwencjach jej spożycia zapomniałem - takie upiększanie czasów młodości.

A zupa cytrynówka i owszem jest ale równie polska co sama cytryna.

 

Link to post
Share on other sites

Kolejny festiwal w Raciborzu zaliczony.

Impreza jeszcze lepsza niż rok, temu. Więcej rekonstruktorów, a do bitwy wyszło 200 osób.
 

Fotki i filmik w linku

 

https://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/110917-szczek-oreza-i-swit-emporium-w-raciborzu-foto-i-wideo-

Wchodzę na pole w 1:00 z prawej, tarcza ze słońcem na plecach...

 

https://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/110909-napad-na-karawane-i-wielka-bitwa-wojow-pod-obora-foto-i-wideo-

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...