Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

51 minut temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Jako ojciec trójki dzieci twierdzę że 500zł na dziecko to za mało!

Może zrobimy jakąś akcję, żeby przeliczyli inflację i żeby było 800 na dziecko lub 1000?

Dzieci mają swoje potrzeby a wszystko drożeje codziennie.

Krecik chyba za mocno przywalił kopiąc :D 

Link to post
Share on other sites

To zrobie gó**o burzę o memy antypolityczne i hejt polityczny za pomocą memów. Pozwalacie an to, a na goła du**ę nie pozwalacie i trzeba specjalnie oznaczać? Według mnie na równi obraźliwe i nie powinno miec miejsca ani to, ani to na forum benchmark.pl

Link to post
Share on other sites

Chłopie przestań się już pogrążać. Zamiast wziąć na klatę konstruktywną krytykę i dać sobie spokój, to Ty cięgle płaczesz i masz o coś pretensje. Jak dla Ciebie nie ma różnicy między chamskimi i wulgarnymi memami, które zamieszczałeś, a tymi politycznymi, to ja jak najbardziej rozumiem pytania kolegów o IQ.
Ogarnij się i nie bądź jak ta blondynka co jedzie samochodem autostradą i w radiu słyszy, że jakiś głąb jedzie pod prąd, na co ona patrzy przed siebie i mówi: jak jeden głąb? Tu wszyscy pod prąd jadą.

  • Lubię to 3
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, AudiAWX napisał:

Ja bym zazdraszczał.

Nie mówi sie szczał tylko sikał. :-> 

 

1 godzinę temu, Arnold napisał:

Według mnie na równi obraźliwe

Czyli Arnold Pisowiec? 

 

Mieliśmy kiedyś akcje "zabierz babci dowód", czas na "zabierz arnoldowi klawiature"

Mam dla Ciebie eksperyment (zadanie domowe) - spróbuj wyjśc na ulice, np. na rynek jakiegoś miasta okolicznego, i jednego dnia opowiadać na głos o poglądach politycznych czy sytuacji na świecie, a innego dnia paradować z gołą du**ą i fruwającym śmigłem - opisz nam reakcję ludzi na jedno i drugie. Wnioski pomożemy Ci wyciągnąć.

  • Lubię to 2
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Załóżcie sobie forum Wychowawcze i wychowujcie ludzi, nastawiajcie tak, żeby wam pasowało. Czym się będziecie różnic od księdza? Niczym, już się niczym nie różnicie

 

Chcesz dołączyć do grupy forum benchmark.pl masz robić co każą. jak w sekcie. Nie dostosujesz się Warn, ban, jakby mogli to by zabili i zadzierali by brode z dumy.

 

Jak dzieci 15 letnie lub młodsze znajdą ofiarę i gnebią, hejtują, kpią i nikt nikomu nic nie powie tylko nawet Administrator poległ i królem sekty jest.

 

Co gorsza każde forum takie jest i żadne prawo nie jest nawet demokracja, wolność słowa nad Regulaminem forum.

 

Regulamin forum to świętość, zaakceptowałeś więc wpadłeś.

 

Forum benchmark.pl nawet RODO ma głęboko w swoim poważaniu i nie daje możliwości usunięcia konta bo po co. Jesteś w sekcie jesteś nasz, zrobimy z toba co chcemy. Szkoda, że Czarną też zbajerowali bo fajna babka sie wydaje. :)

Link to post
Share on other sites

Odleciałeś chłopie i to grubo, wszyscy łącznie z moderacją chcieli z Tobą po dobroci, nie potrafisz zrobić żadnej refleksji.

Każdy tutaj jeden był kiedyś upomniany, czy dostał Warna jeśli na to zasłużył, wziął to na klatę - Ty widzę nie potrafisz, szczerze mówiąc to nie wiem co chcesz osiągnąć...

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, pendzel_3 napisał:

Odleciałeś chłopie i to grubo, wszyscy łącznie z moderacją chcieli z Tobą po dobroci, nie potrafisz zrobić żadnej refleksji.

Każdy tutaj jeden był kiedyś upomniany, czy dostał Warna jeśli na to zasłużył, wziął to na klatę - Ty widzę nie potrafisz, szczerze mówiąc to nie wiem co chcesz osiągnąć...

 

No tak. Wszyscy się poddają i nadstawiają, a jeden się stawia. PAtrzcie to jakis odchył zbanowac zjeśc na śniadanie i wydalić.

 

Banujcie do woli w tym nie jesteście gorsi od Ruskich, tylko dac wam giwere, a sorry warny i bany to wasze kule.

 

Szkoda, że tylko we mnie trafiacie, a reszta robi co chce na polecenie tych co :strzelają”, albo zlecają tym co strzelają raportami. Donosiciele. Nie podoba ci się to jazda po nim, może nagradzajcie za to Administracja i Moderacja.

RZĄDAM USUNIĘCIA MOJEGO KONTA Z FORUM!!!!!

Mam do tego prawo, pozwala mi na to RODO, które jest ponad Regulaminem forum.

Edytowane przez Arnold
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, drVanSteiner napisał:

Gość jest niereformowalny. Podejrzewam antyspołeczne zaburzenia osobowości. To wymaga głębszej diagnozy specjalistów emoji1787.png

 

Masz uprawnienia psychiatry do stawiania takiej diagnozy czy Ch*j ci staje i cie to podnieca jak tak na kogoś piszesz??!!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...