Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Owszem, teraz masz wybór, wcześniej jednak musiałeś się zgodzić, bo inaczej nie zainstalowałeś programu.

 

Pierwsze słyszę. Tak jak pisałem wcześniej. Nie mam tej opcji zaznaczonej, mimo, że jej nie odznaczałem już po instalacji, więc jak najbardziej można było zainstalować bez tego. 

Link to post
Share on other sites
Pierwsze słyszę
A czytałeś artykuł na niebezpieczniku?

 

@jarrino no dla mnie źle. Powiesz, że to dla bezpieczeństwa, może racji coś w tym jest.

Był kiedyś ktoś taki jak Benjamin Franklin i on powiedział znamienne słowa:

"Ci którzy poświęcają wolność w imię bezpieczeństwa, nie zasługują ani na jedno ani na drugie"

 

Edytowane przez marik81
Link to post
Share on other sites

Dobrze wiem, że to nie dla bezpieczeństwa, tylko przede wszystkim do badania rynku, zapotrzebowania, upodobań itp. Mnie to oczywiście też się nie podoba, ale nie mam zamiaru z tym walczyć. A odnośnie Franklina, to on to powiedział w trochę innych czasach i ja się z tym stwierdzeniem, nie do końca dzisiaj zgadzam. Jest to zbyt duża przenośnia ,i tak jak naszą Konstytucję, można różnie interpretować....

Link to post
Share on other sites

 

 

Pany ile się teraz średnio w kopertę od pary na wesele wkładuje?

 

Jeśli to "zwykłe" wesele (nie w remizie ale też nie w jakimś pałacu) to koszt który ponoszą młodzi to ~350-400 ziko na parę. Zrób z tym co uważasz.

Link to post
Share on other sites

Dajesz 100, albo pustą, żresz i chlasz za 1000 i jesteś do przodu. Co będziesz tam jakiś młodych wspierał - niech się dorabiają ciężką pracą, a nie kopertami. :pajac:


aa i kablujesz do fiskusa, aby sprawdzili czy się z podarków rozliczyli %-)

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

Tysiak to już całkiem dużo jeżeli jesteś "zwykłym" gościem, a nie jakimś bliskim znajomym czy krewnym. Ja miałem wesele trocgę ponad 3 lata temu, to między 400-600 zł było typowym przedziałem. Wiadomo, dziadkowie, chrzestni i pojedyncze przypadki nawet kilkukrotnie więcej, ale co do zasady przeciętni goście nie wręczają u nas ponad 800zł, nawet na przyjęciu w dobrym lokalu.

Link to post
Share on other sites

 

 

po dachowaniu rzeźbić żeby go za

Taki mamy klimat. Handlarzyna dla kilku k zarobku zrobi jak widać wiele. Bez prawnych uregulowań nie wiele można tu zrobić.

Co najwyżej trzeba by sprawdzić czy producent przewiduje takiego typu naprawy ale to też droga przez mękę w sądach.

Link to post
Share on other sites

Artystòw w tej dziedzinie nie trzeba długo szukać, bo sam jednego znam bardzo dobrze, ale ròwnież on w rozmowie mi powiedział, że jak ma klepać strucla żeby to sprzedać za 35k, to woli w tym czasie w 2 innych prostą robotę jak wymiana silnika zrobić, zarobić to samo i nie wciskać kiły. Nie te czasy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...