Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

No niestety takie mamy przepisy, że komornik dokonując egzekucji długów nie ma obowiązku sprawdzać do kogo należy rzecz, tylko zabiera. Ten, któremu niesłusznie zabrano ma ileś tam czasu na odwołanie i rzecz odzyska. Rzeczony właściciel samochodu nic nie uzyska, bo wszystko odbyło się zgodnie z prawem :/

A nowa ustawa pewnie prędko światła dziennego nie ujrzy, bo nie dotyczy umacniania dyktatury, więc nie podlega trybowi jedno-nocnemu.

Link to post
Share on other sites
Z pewnej grupy na facebooku: "Wleciała mi do pokoju osa i skojarzyła mi się z Niemcem. Zmilitaryzowana, gotowa do ciągłej walki, nawet ze zmiażdżonym ciałem w połowie, jak Niemcy po pierwszej wojnie światowej, może żądlić. Mrówki - to Chińczycy. Jest ich mrowie xD, budują monumentalne konstrukcje, nie są zbyt duzi, za to bardzo pracowici. Trutnie to Cyganie, widać ich to tu to tam, od czasu do czasu o nich głośno, ale nic nie robią. Analogii można by znaleźć jeszcze mnóstwo, ale kim są Polacy?

Polacy to pszczoły. No i nie chodzi tu o miodek czy pracowitość, chociaż Polak jest za granicą uważany, za dobrego pracownika, to kierowałem się zupełnie innym względem.

Pszczoła jak użądli, to umiera. Mimo to, lubi się zerwać do ataku, nawet w sytuacji, która nie zagraża bezpośrednio jej życiu. Wystarczy, że poczuje się zagrożona i już rusza na pewną śmierć. Gdybym ja był pszczołą, to nigdy nie użyłbym swojej "broni". No bo ku**a, zawsze jest minimalna szansa na przeżycie. Pszczele żądło to najbardziej spierdolona rzecz na świecie - broń, która raczej nie zabije przeciwnika, ale z pewnością zabije samego defensora. No ku**a, już lepiej nie mieć takiej broni. Ale nie, pszczoła ją ma, dumnie pielęgnuje i grozi użyciem, a co gorsza używa! Używa i zdycha. Także jesteśmy narodem pszczół. Narodem walecznych, pracowitych samobójców. Osy są od nas silniejsze, mrówki dużo szybciej się rozwijają, trutnie na nas żerują, a my mamy to nieszczęsne żądło w du**e - naszą dumę."

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...