Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Shia Labeouf przez 72h w kinie w NY będzie streamowal siebie oglądającego filmy, w których zagrał. Wstęp wolny więc jeżeli ktoś jest w okolicy to może warto się wybrać.

 

Wiedziałem, że ten aktor zaskoczy mnie jeszcze nie raz, ale tego się nie spodziewałem :)

 

Streama można oglądać na żywo tutaj:

http://newhive.com/allmymovies

 

http://i.imgur.com/jXSNcja.png

Link to post
Share on other sites

@up - przepraszam ale co w tym jest fascynującego,odkrywczego...?

To tylko ciekawostka, nawet jeżeli dla Ciebie bezwartościowa. Natknąłem się na artykuł przeglądając amerykańską prasę i postanowiłem przytoczyć tę historię tutaj. Fascynujące to z pewnością nie jest, odkrywcze raczej tak, bo chyba żaden aktor wcześniej nie wpadł na tak absurdalny pomysł, a Shia jest znany z ekscentrycznego postępowania i pomysłów. Znam go pośrednio z opowieści mojego przyjaciela (psychologa), którego pacjentem był właśnie La Beouf i stąd wynika pewna moja sympatia do jego osoby.

Nie będę się rozwijał, ale jeżeli nie uważasz tego tematu za wystarczająco interesujący, to nie wydaje mi się, że warto tracić czas na pisanie komentarzy.

Szczerze powiedziawszy, gdybyś nie napisał tutaj jego nazwiska to nie sądzę, żebym kiedykolwiek dowiedział się o istnieniu tego wybitnego aktora.

Przyczynanie się do poszerzania czyjejś wiedzy, nawet jeżeli w Twoim mniemaniu bezwartościowej, zawsze sprawia mi radość :) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A od kiedy to można komentować tylko sprawy które nam się podobają, a odwrotnie już nie? Patrz, będę złośliwy i też skomentuję - Shia to aktorskie zero, które zwraca na siebie uwagę jakimiś głupotami, żeby potem gro bezrefleksyjnych osób piało w internecie tym jak to Shia założył torbę na głowę, albo oglądał własne filmy w kinie... #taniasensacja

Link to post
Share on other sites

A od kiedy to można komentować tylko sprawy które nam się podobają, a odwrotnie już nie? Patrz, będę złośliwy i też skomentuję - Shia to aktorskie zero, które zwraca na siebie uwagę jakimiś głupotami, żeby potem gro bezrefleksyjnych osób piało w internecie tym jak to Shia założył torbę na głowę, albo oglądał własne filmy w kinie... #taniasensacja

Jeżeli wywnioskowałeś z mojego postu, że zabraniam komuś komentarzy to robisz to źle.

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

 

 

Co jak co, ale Indianę Jones'a to akurat znać wypada, nawet kijową część czwartą.

 

Niestety, ale jestem bardziej fanem seriali niż filmów. Oczywiście widziałem też sporo różnych filmów, ale taki ze mnie hipster, że Indiana Jones czy Gwiezdne Wojny, są dla mnie zbyt mainstreamowe (a tak na serio, po prostu mnie do nich nie ciągnie, tym bardziej że Star Wars to si-fi, którego nie znoszę)

Czas spuścić głowę i czekać na lincz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...