Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Ja to jakieś 3 tygodnie temu kupiłem sobie nowego smartfona (Xperia Z), a dziś się własnie dowiaduję, że jest on już przestarzały (ponoć właśnie wychodzi Z1) o_O

http://plus.pl/indywidualna/Xperia_Z1/?gclid=CNKMnPXftrkCFUVe3godmDEAWg

Urok postępu i nowej technologii :D. Chociaż wg mnie, na co komu piętnasto-rdzeniowe telefony z 20gb ramu i rozdziałką większą niż ta w TV ;o

Link to post
Share on other sites

Nie cytuj całej wypowiedzi, która jest nad tobą.

Właściwie dlaczego tego się nie robi, widać dokładnie na co kto odpowiada - nie ma żadnych niedomówień czy pomyłek, do tego dodać skrypt powiadomień o odpowiedziach/cytatach i jest miło. Na XDA i wielu innych forach wprowadzili taki system i jak na moje to się sprawdza.

 

http://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

Link to post
Share on other sites

 

 

Właściwie dlaczego tego się nie robi

Ponieważ to jest logiczne? Jeśli coś piszesz to odnosisz się do postu powyżej i to jest dla każdego zrozumiałe. Można także napisać "@up" dla pewności. Tak jest zdecydowanie ładniej, a post jest estetyczny i przejrzysty.

Link to post
Share on other sites

@@wujekdobryzbojek, Co kto lubi ;) Ja mimo wszystko uważam smartfon za udany zakup. Plusem jest nawet to, że nie muszę odpalać kompa, żeby sprawdzić takie banalne rzeczy jak pogoda, czy rozkład jazdy komunikacji ;) Mam teraz w pewnym sensie komputer w kieszeni, pod ręką funkcjonalność, której w klasycznym telefonie nie uświadczysz, albo jest mocno upośledzona. Ale wiadomo, nie każdy musi tego potrzebować. Powiem, że sam kupiłem go trochę na wyrost, bo nie jestem z tych, o zmieniają sprzęt raz na pół roku, więc pomyślałem, że niech to będzie coś porządniejszego. Swoją starą Nokię miałem 5 lat bez mała. LOL ale się rozpisałem w OT :evil:

Link to post
Share on other sites

Ja mimo wszystko uważam smartfon za udany zakup. Plusem jest nawet to, że nie muszę odpalać kompa, żeby sprawdzić takie banalne rzeczy jak pogoda, czy rozkład jazdy komunikacji ;) Mam teraz w pewnym sensie komputer w kieszeni, pod ręką funkcjonalność, której w klasycznym telefonie nie uświadczysz, albo jest mocno upośledzona.

Do takich rzeczy to starczy nawet ZTE V970 za 450zł %-)

Ba, ma drugi slot SIM i możesz mieć darmowego neta Aero2, wtedy nawet Google Play nie straszne, bo nie masz limitu danych :P

Link to post
Share on other sites

Do takich rzeczy to starczy nawet ZTE V970 za 450zł %-)

Ba, ma drugi slot SIM i możesz mieć darmowego neta Aero2, wtedy nawet Google Play nie straszne, bo nie masz limitu danych :P

zte v970 już nie produkują

Edytowane przez MaxWayne
Link to post
Share on other sites

UWAGA !!! Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek.

Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 lat przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył?

Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by je lepiej podrzucić do następnego marketu. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera się do robienia laski.W tym czasie druga kradnie wasz portfel.

Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły czwartek, piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i dzisiaj rano też!!!

Link to post
Share on other sites
Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły czwartek, piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i dzisiaj rano też!!!

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Tommy, o którym Tesco mówisz? Dawnym Hicie?

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

zte v970 już nie produkują

Dziadek jedzie na rowerze, a wnuczek też ma ciastko... jaki to ma związek? Na allegro pełno ofert, u chińczyków na aliexpress również, kupić nówkę nie problem :>

UWAGA !!! Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek.[/size]

 

Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 lat przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył?[/size]

 

Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by je lepiej podrzucić do następnego marketu. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera się do robienia laski.W tym czasie druga kradnie wasz portfel.[/size]

 

Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły czwartek, piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i dzisiaj rano też!!![/size]

Gdzie mam zaparkować, żeby mi też ukradły portfel kilka razy? %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...