Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Zaczęło się od tego, że inny gościu napisał, aby lubić Rusków, bo są Słowianami.

 

 

 

Ja: Ty ty jesteś (...) idiotą, bo dzielisz ludzi na german, słowianin i inni, a powinno się dzielić: ci nas zostawili w potrzebie, ci nas atakowali, ci nam pomagali (byli tacy?), a nie rusek też słowianin, więc mam ich lubić. Lecz się skończony kretynie.

 

 

Pewien gościu, który o dziwo odpisuje po godzinie 15 :menda: :

Ci nas zostawili w potrzebie: -Francja -Wielka Brytania -USA Ci nas zaatakowali: -Niemcy -Rosja -Austro-Węgry -Szwecja -Turcja -Kozacy I co? Mamy wszystkich nienawidzić? Nie lubić można osób, które zabijały naszych przodków, ale nie osoby, które nie mają z tym nic wspólnego. Właśnie z takiego aroganckiego, zawistnego myślenia, jak twoje rodzi się faszyzm. Z czego mam się leczyć? Z tolerancji? Dobrze, że nienawiść nie jest chorobą, bo byś się musiał leczyć.

 

Ja: O! Mamy tu już kompletnego idiotę. Dobra, wyjaśnij słowo faszyzm, bo widać nie wiesz, co to pojęcie znaczy.

 

Ten geniusz: Dlaczego wszystkie twoje argumenty sprowadzają się do słowa ,,idiota''? Czujesz się wtedy dowartościowany, czy inaczej nie umiesz? Pojęcie faszyzmu znam, czytałem w ostatnim czasie o początkach i historii tej doktryny (nie, nie w wyborczej), która właśnie rodziła się w taki sposób, jak teraz w twoim móżdżku, czyli zakładaniu wyższości jednej rasy nad drugą. Faszyzm to zamordystyczna, totalitarna ideologia zakładająca świat jako skupisko jednej rasy. Widzę, że nie bardzo rozumiesz, o czym gadasz.

 

Ja:

HAHAHAHAHAHA! No tak. Jak ty masz taką definicję faszyzmu, to ok.

W takim razie mi ty głupiutki człowieku powiedz, jak to się ma do Włoch na początku XX w., gdzie faszyzm powstał.

 

 

Ten geniusz: Popytaj stare osoby, najlepiej takie, co przeżyły Auschvitz, jaka jest według nich definicja faszyzmu. Z pewnością powiedzą ci to samo, co ja. Mam nadzieję, że twoi dziadkowie jeszcze żyją, może cię jeszcze wychowają na świadomego obywatela.

 

 

:wariat: :wariat: :wariat:

 

Wniosek nasuwa się sam! Hitler był faszystą, Mussolini nie był faszystą, a jeśli byłeś w obozie zagłady, to znasz się na pojęciach typu faszyzm, kapitalizm, marksizm itp. nie ważne, czy wcześniej miałeś o tym jakiekolwiek pojęcie.

 

I to wszystko od gościa, który odpisuje mi po godzinie 15, czyli jak się wraca ze szkoły :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

 

 

I to wszystko od gościa, który odpisuje mi po godzinie 15, czyli jak się wraca ze szkoły

 

Jak zwykle żelazna logika, bo przecież nikt nigdy nie słyszał o kimś, kto o 15 kończyłby robotę... 

Link to post
Share on other sites

Niby tak, ale jak za insynuację, że miałem dziadka w Wehrmachcie powiedziałem, że jak jest we Wrocławiu, to ma wpier*ol, to zasłonił się kolegami z Warszawy. Tak dorosły facet nie postępuje, chyba, że jest pipką, ale to już inna sprawa.

 

Bycie debilem jest niezależne od wieku, no ale kurde, on takie rzeczy mówi, które w liceum na historii muszą mówić, więc nie wierzę, że skończył edukację.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

@seed

 

 

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20130730125332/glee/images/d/d2/Obama-bitch-please.jpg

http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/i/2013/056/0/e/pewdiepie_is_fabulous__by_nylah22-d5w7exz.jpg

http://www.troll.me/images/unhelpful-high-school-teacher/so-stfu-and-sit-down.jpg

 

 

 

PS.

:*

 

PlejStejszyn 2.

 

Mając zielony nick nie zabierasz sobie szansy na zachowywanie się jak pipka i debil ;)

 

 

można

 

Nie można.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...