Skocz do zawartości

Na jakie gry czekacie?


Recommended Posts

@kowdipapo

jakiś czas temu była "afera" czy Zew Prypeci w ogóle się w Polsce pojawi, bo CD-Project (bo chyba oni wydawali...) nie poinformował, że ta pozycja jest w jego kalendarzu wydawniczym...

niedawno dopiero Cenega wpisała STALKERa nowego do swojego "repertuaru", a kiedy wyjdzie to się okaże...

na razie o ile mi wiadomo nie miała nawet premiera na świecie...tylko na Ukrainie czy tam w Rosji...

i tak jak pisałem - Call of Pripyat (pl. Zew Prypeci) spokojnie pójdzie na Twoim kompie na mniej lub bardziej zadowalających detalach....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tak jak pisałem - jak się grafa za bardzo nie zagrzała dłuższym pykaniem (kiepską mam budę pod względem chłodzenia...pod innymi względami z resztą też :D ) to chodziło bardzo płynnie

jak miał komp do wygenerowania więcej ludzi / gorątsze momenty to nie wiem ile było dokładnie, ale jak dla mnie nie uniemożliwiały one rozgrywki

tylko ten cho :D je ;) bug :[:[:[:):evil::evil:;);):):)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam :)

Jestem bardzo ciekaw, jak ostatecznie będzie z tym całym MW2. Muszę przyznać, że czekałem, śledziłem newsy, ale zachowanie twórców (np. usuwanie tematów na oficjalnym forum) jest conajmniej nieprzyzwoite, przecież to im przede wszystkim powinno zależeć, aby gra jak najbardziej odpowiadała graczom, a tymczasem działają zupełnie w drugą stronę. Nie dziwię się osobom, które odwołują preordery, sam bym tak zrobił.

Poza tym nie mogę się doczekać, aż będę miał czas na Risena. Jak zapewne widać po nicku, jestem ogromnym fanem dzieł Piranha Bytes, Gothic 1 był pierwszą grą, w którą grałem niemal z zapartym tchem, a z tego co mi wiadomo, Risen jest oceniany jako godny następca.

Bardzo chciałbym, żeby coś konkretnie poszło do przodu w sprawie Test Drive Unlimited 2, ale póki co, to niestety sfera marzeń.

I na koniec oczywiście DIRT2, który zapowiada się bardzo ciekawie.

 

A przede wszystkim nie mogę się doczekać matury (oby napisanej pomyślnie), po niej będzie czas na gierki :)

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

@kowdipapo

jakiś czas temu była "afera" czy Zew Prypeci w ogóle się w Polsce pojawi, bo CD-Project (bo chyba oni wydawali...) nie poinformował, że ta pozycja jest w jego kalendarzu wydawniczym...

niedawno dopiero Cenega wpisała STALKERa nowego do swojego "repertuaru", a kiedy wyjdzie to się okaże...

na razie o ile mi wiadomo nie miała nawet premiera na świecie...tylko na Ukrainie czy tam w Rosji...

i tak jak pisałem - Call of Pripyat (pl. Zew Prypeci) spokojnie pójdzie na Twoim kompie na mniej lub bardziej zadowalających detalach....

pozdrawiam

cenega zrobi nam spolszczenie kinowe juz nie bedzie lektora z tvn i powiedza ze napisy chcieli gracze zal juz spolszczenie risena zrypali teraz spolszczenie stalkera bedzie R.I.P :):):);)
Link to post
Share on other sites

@kowdipapo

jakiś czas temu była "afera" czy Zew Prypeci w ogóle się w Polsce pojawi, bo CD-Project (bo chyba oni wydawali...) nie poinformował, że ta pozycja jest w jego kalendarzu wydawniczym...

niedawno dopiero Cenega wpisała STALKERa nowego do swojego "repertuaru", a kiedy wyjdzie to się okaże...

na razie o ile mi wiadomo nie miała nawet premiera na świecie...tylko na Ukrainie czy tam w Rosji...

i tak jak pisałem - Call of Pripyat (pl. Zew Prypeci) spokojnie pójdzie na Twoim kompie na mniej lub bardziej zadowalających detalach....

pozdrawiam

cenega zrobi nam spolszczenie kinowe juz nie bedzie lektora z tvn i powiedza ze napisy chcieli gracze zal juz spolszczenie risena zrypali teraz spolszczenie stalkera bedzie R.I.P :):):);)

Z tego co wiem to lektorem ma być pan Mirosław Utta i ma być pełne zlokalizowanie ;)

 

Źródło:

http://stalker.pl/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Oczywiście Diablo III i jak będzie dobra to Starcraft II.

jeśli Cię urażę to sorry...ale masz wątpliwości czy SC2 będzie dobre :(

o ile mi wiadomo Blizzard nie schrzanił jak dotąd żadnej gry i tą też zapewne dopieści...

pytanie tylko kiedy to będzie....

tak czy inaczej na D3 też czekam

no i jeśli wyjdzie to nowy NFS w starym klimacie (policja, wolna jazda, nielegalne wyścigi...i to najlepiej przy dynamicznym trybie zmiany dnia i nocy)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja nie grałem w NFS poniżej MW...chwilkę w Porsche, ale to inna bajka

jeśli chodzi o grafę...żaden z tych NFS'ów...GRID mi się graficznie podobał; Shifta "na żywo" nie widziałem, a filmiki tego nie oddają...

nielegalne wyścigi...ten klimat - zdecydowanie MW + nocka :(

fabuła....to powinno być tylko tło...generalnie w MW była niezła - nie przekombinowana, prosta, zrozumiała, ale nie banalna...to nie jest RPG żeby fabułę miało...

styl jazdy...w MW mi się dobrze jeździło...w Shifta nie grałem....ale nie chciałbym szczerze mówiąc takiej bardzo realnej gry...od tego jest GRID i Shift no i DIRT....

styl jazdy bardziej może NFS MW / ProStreet...

niestety zdaje mi się, że EA nie jest w stanie zrobić tak dobrej gry....dlatego bym się ucieszył, gdyby za NFS'a wziął się Blizzard

pozdrawiam

 

EDIT

chyba nie muszę mówić, że ucieczki przed policją takie jak w MW :)

Link to post
Share on other sites

Nie musisz :) Pisząc 'klimat' miałem na myśli atmosferę nocy i imprez nocnych tzn. wyścigi z publicznością, kierowcy w trybie wolnej jazdy (wyścigi o, jeśli dobrze pamiętam, 100$). Co do fabuły to masz rację - w samochodówce nie może być zbyt skomplikowana - tu liczy się prędkość, refleks i wygrana :(

Ponoć EA ma wydać kolejny NFS właśnie w atmosferze nielegalnych wyścigów, tylko co ich ciągnie do pory dziennej? Dzień to my mamy na co dzień :P

Link to post
Share on other sites

wiesz co...ja tam do dnia nic nie mam...nawet dla mnie mógłby być

ale najlepiej by było dynamiczna zmiana dzień / noc, wyścigi mogłyby się zdarzać również w dzień

nielegalne wyścigi z publiką :) mnie to jakoś zgrać się nie chce...

fajnie by było, gdyby były takie wyścigi jak w Undercover - Highway Battle...coś takiego w nocy - wypas

przy okazji pojechać o krok dalej z tuningiem - długość świateł (czyt jak daleko świecą i jak szeroko), rodzaj żarówki, neony na podwoziu (albo wersja ECO - katody / LED :( )

to niby małe rzeczy, ale IMO nadały by grze smaczku

podział samochodów na poziomy - bez sensu....

generalnie wiadomo o co mi chodzi chyba :P

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Publika - pamiętasz jak w NFS U2 przy starcie i mecie byli ludzie bijący brawo? O to chodzi :) Akcent ale dla mnie się liczy.

Katody to faktycznie dobry pomysł :( Mnie brakuje ustawień neonów - nie lubię przesadności, a delikatną poświatę :P

Dynamiczna zmiana dnia i nocy? Ciekawie brzmi :P Ciężko mi to sobie wyobrazić, jednak neony i ogólnie bryłą auta lepiej wygląda w nocy - przynajmniej dla mnie :P

Miejmy nadzieję, że choć część naszych pomysłów EA zrealizuje :o

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

pamiętasz jak w NFS U2...

a pamiętasz jak przed chwilą mówiłem, że poniżej MW nie grałem w NFS :):P

dynamiczna zmiana dnia i nocy - może trochę przesadnie jak na ścigałkę, ale chodzi o coś takiego jak np. w Clear Sky....jedziesz se za dnia długi wyścig i na metę już nocą zajeżdżasz...

przy czym większość wyścigów fajnie by było gdyby nocą się jechało...zero ruchu na drodze itp.

ale żeby noc była faktycznie nocą...nie tak jak w Carbonie, że wszystko dookoła świeciło, więc było jak w dzień....noc tzn ciemno jak w :( (no, bez przesady...wiadomo o co mniej więcej chodzi)

neony mogłyby faktycznie być, no ewentualnie tak jak mówię - wersja ECO - katody albo LED :P

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...