Skocz do zawartości

Na jakie gry czekacie?


Recommended Posts

Mógłby się Blizzard postarać z tym Diablo 3 zeby tak długo nie czekac -az do 2011 lub poźniej :sciana:;)

w poczekaniu na D3 zadowolić się można SC2, który ma ujrzeć światło sklepowych półek w 2010

MW2...bardzo krótkie, ale chodzi, więc czekam aż trochę stanieje i czepiam się multi...

a MW3 - oczywiście, aby tylko były takie bronie jak w MW2 + częściej spotykany Barrett :sciana: i ACR + czujnik tętna

pomijając fakt, że jak ma być najbardziej realną strzelanką (oczekiwanie na rozkazy i takie tam) to chciał bym zobaczyć jak strzał z "Kałacha" / SCAR'a w wersji 7.62mm / Barretta / Dragunova / innych broni długich o kalibrze 7.62+ przebijały ściany na wylot i powodowały pęknięcia w cegłach / pustakach, które mogły by skutkować zawaleniem się budynku....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Też się nie zgodzę.

 

TDU dobre jest.. no może sztuczna inteligencja i umiejętności przeciwników za małe, ale i tak, mimo iż nie grałem live! gra mi się bardzo spodobała. Chociażby ze względu na możliwość zwiedzania największego świata w samochodówce (może nie tylko?) za pomocą super samochodów.

Link to post
Share on other sites

Ja do dziś nie mogę zapomnieć jak w parę osób jechało się Audi A6'tkami. Jeden za drugim, jedziemy z maksymalną szybkością. Ten na końcu korzystając z tunelu aerodynamicznego wyprzedza pozostałych którzy wjeżdżają za niego. I tak przez 2-3h non-stop. Hehehe

Link to post
Share on other sites

Czekam aż mi kolega przyniesie Devil May Cry 4 czy coś takiego

Pełna wersja w nowym CD Action :D (tylko sterowanie konsolowe :wariat: )

podobno biega tam jakaś panna bez majtek

No tak, jest to dobry powód żeby grę zainstalować. W te klocki to jest dobra "bloodrayne 2" bo jest całkiem sporo modyfikacji rzeczonych "majtków" :D

 

Link to post
Share on other sites

No tak, jest to dobry powód żeby grę zainstalować. W te klocki to jest dobra "bloodrayne 2" bo jest całkiem sporo modyfikacji rzeczonych "majtków" :wariat:

 

no to trza będzie jej poszukać :D

 

podobno biega tam jakaś panna bez majtek

no to sobie pewnie zainstaluję :D^^

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem i nie wytrzymałem dwóch godzin. Devil MC to taka głu.. nie, w końcu może się komuś podoba, ale ja tego nie zdzierżę. BloodRayne sobie odpuściłem, bo nie mogłem tego uruchomić w sensownej rozdzielczości. No i.. no i gram jednak w GTA IV... szósty raz, za kolejne cztery będziemy z moim wydaniem mieć mały jubileusz.

 

Teraz to sam nie wiem na co czekam. Muszę ruszyć Crysisa, ale boję się, bo znowu wyjdzie na to, że mam słaby komputer :) . Na Shifta ani Drit'a nie mam ochoty, bo brakuje mi dobrego pada do PC, albo najlepiej kierownicy. A nie mam żadnego nowego RPG'a, więc w ogólnym rozrachunku mając kilkadziesiąt gier (w tym 5 nieruszonych dużych tytułów) nie mam w co grać :) .

 

Ale to jest stałe pojęcie - nie mamy gry - nie ma w co grać, mamy wiele gier - nie wiadomo co ruszyć, tak więc nie ma w co grać.

Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem i nie wytrzymałem dwóch godzin

Podobnie ^^ dodatkowo wychodząc zapomniałem zapisać i poszło sruuu...

no to trza będzie jej poszukać

Jest widziałem i fakt, daje słowo że majty zgubiła ^^:):)

 

Wracając do tematu to ciągle czekam na coś ekstra, coś na miarę Crysis'a...coś co zatka mi piecyk na dobre a ja będę miał powody do wywalenia grubej kasy na kompa.

 

Link to post
Share on other sites

mój kuzyn twierdzi, że Dragon Age jest świetne...a prawdę rzekłszy niejeden RPG (i nie tylko :D ) mu się przez ręce przewinął

ale czy warte pieniędzy - nie wiem

sam nie mam opinii, bo nie grałem

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kolega gra w Dragon Age'a i bardzo poleca mówiąc, że jest bardzo wciągający. To takie połączenie klasycznego RPG jakim jest Baldur's Gate i hack'n'slasha czyli Neverwinter Nights. Mam teraz mnóstwo gier, ale za jakiś czas wypróbuję.

Link to post
Share on other sites

W moim przypadku 80% gier jest lepszych od Mass Efect, ale rekomendacja trzech userów w jeden dzień świadczy chyba pozytywnie o grze. Ale nie zaryzykuję, najpierw spróbuje ściągnąć, może demo jest, a dopiero później zamówię.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...