Skocz do zawartości

Na jakie gry czekacie?


Recommended Posts

wezcie pod uwage ze jest to mozliwe przy gt300,juz po malu bedzie ciezko odruznic film od gry,technika idzie do przodu

Ee, już 10 lat temu tak mówiono, a grafika jednak się poprawia i gry sprzed 10 lat teraz wzbudzają uśmiech politowania, zamiast zachwycać fotorealizmem.

 

Czekam na Diablo III.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dragon Age, Mafia II, Disciples III (choć chyba tylko ta pierwsza ma szanse zagościć na moim dysku w tym roku :) :) )

 

Aha no i oczywiście na dodatki do fallouta 3 dla polskiej wersji. Mam nadzieję, że doczekam się czegoś na wzór "fallout3 game of the year edition"

Link to post
Share on other sites

@CoguarV6: czytałem, że Fallout3 ma zostać wydany w wersji "Game of the Year" z wszystkimi dodatkami jeszcze w tym roku.

Jako że seria GTA jest dla mnie jedną z najlepszych gier "ever" to ciekaw jestem bardzo Mafii 2, zwłaszcza, że nie grałem w pierwszą cześć. Sądząc po dostępnych materiałach to będzie pretendent do gry roku 2010.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info

zwłaszcza, że nie grałem w pierwszą cześć.

Koniecznie musisz to nadrobić!!!! Scenariusz, fabuła , filmowość ta gra jest wzorem w tych kategoriach! Tym bardziej, że można ją kupić teraz za 15 złotych. Grafika nie zestarzała się tak bardzo jak można by przypuszczać.

Link to post
Share on other sites

Sądząc po dostępnych materiałach to będzie pretendent do gry roku 2010.

nie grałem w jedynkę i jakoś mnie wcale nie ciągnie, ale szczerze mówiąc - wątpię aby zostało to grą roku jeśli wyjdzie D3 albo SC2 i Blizzard przyłoży się do ich produkcji tak, jak przyłożyć się umie i powinien (IMO najlepsze gry powstają z jego "ramienia")

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...